Як відкрити нове підприємство.

Відкрити нове підприємство - справа не з легких. Для створення підприємства потрібно багато вмінь, знань, організаторських здібностей тощо, супроводжуваних великою кількістю дозволів і погоджень у керуючих інстанціях. Бізнесмену необхідно знати послідовність дій.
Інструкція
1
У першу чергу розробіть ідею, яка буде закладена в основу вашого бізнесу (виробництво і продаж якогось продукту, роздрібна торгівля, франшиза і т.д.). Який би не було джерело ідеї (продукція конкурентів, відгуки споживачів тощо), «життєвий цикл» створення продукту повинен пройти етапи розробки, впровадження та реалізації даного продукту на ринку.
2
Врахуйте, що для успішної реалізації ідеї, пропонований продукт повинен бути сучасним, користуватися попитом (тут допускається варіант - відновлення старого). Повинні обов'язково бути присутнім динамічне збільшення і розширення попиту і легка модифікація продукту або послуги соотносительно розвитку ринку.
3
Оберіть організаційно-правову форму підприємства, згідно з чинним законодавством (ТОВ, ВАТ, ЗАТ і т.д.), від якої залежать права та обов'язки нового підприємства, внутрішній розпорядок і зовнішні відносини.
4
Тепер зареєструйте підприємство. Для цього необхідна наявність юридичної адреси. Чудово, якщо у вас є у власності нежитлове приміщення. Можна надати в якості юридичної адреси орендоване приміщення.
5
Надайте пакет документів: заяву, протокол про рішення створення юридичної особи, установчі документи юридичної особи, виписку з реєстру та документ, що підтверджує сплату мита. Також прикладіть відомості про генерального директора, головного бухгалтера, співвідношення часток співзасновників і розмір статутного капіталу.
6
Відкрийте розрахунковий рахунок у банку, за яким будуть проводитися різні грошові операції. На розрахунковому рахунку в момент відкриття має бути зараховано коштів не менше 50% від розміру статутного капіталу. Про відкриття рахунку не забудьте повідомити в органи податкової служби, пенсійного фонду РФ і Фонд соціального страхування.
7
Після використовуйте власні кошти для організації виробництва (закупівля обладнання, сировини, матеріалів та ін.) Або шукайте інвестиції у ваш бізнес. Формуйте штат співробітників. Вдалого вам бізнесу!