Як відкрити вкладку "Безпека".

В файлової системі NTFS, використовуваної в сучасних версіях ОС Windows, дозволу тому чи іншому користувачеві вчиняти будь-які дії з файлами зберігаються в спеціальному ACL-списку (Access Control List - «Список контролю доступу»). Для управління такими списками в системі передбачені два режими, один з яких надає користувачеві доступ до більш детальної налаштуванні прав доступу. Якщо цей режим включений, то у вікні властивостей файлів і папок з'являється додаткова вкладка - « Безпека ».
Вам знадобиться
  • ОС Windows XP
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Властивості папки» - саме в нього серед інших налаштувань поміщений і перемикач із спрощеного на більш докладний режим управління списками доступу. Відкрити це вікно можна через Панель управління Windows - натисніть клавішу win або клацніть по кнопці «Пуск», щоб розкрити головне меню операційної системи, і виберіть там відповідний рядок. Якщо ви використовуєте версію Windows XP, то шукати цей рядок треба в підрозділі "Налаштування". Після запуску панелі клікніть в ній рядок «Оформлення і теми», а в сторінці, яка після цього відкриється, клацніть по посиланню «Властивості папки».
2
Перейдіть на вкладку «Вид» у вікні властивостей папки. Під заголовком «Додаткові параметри» тут вміщено список, який вам потрібно прокрутити до рядка з текстом «Використовувати простий спільний доступ до файлів (рекомендовано)». Наявність позначки в зіставленні їй чекбоксі означає, що активований той режим управління ACL-списками, в якому детальнеуправління здійснює операційна система, а не користувач. Зніміть цей прапорець і натисніть клавішу enter, або клацніть по кнопці OK - операційна система змінить установки і в результаті у властивостях папок і файлів з'явиться потрібна вам вкладка « Безпека ».
3
Скористайтеся спеціальною утилітою, якщо хочете щоб вона за вас справила перераховані вище маніпуляції з налаштуваннями. Утиліта називається Microsoft Fix it 50053 і створена виробником ОС Windows - корпорацією Microsoft. Завантажити виконуваний файл вагою в 635 кілобайт можна безпосередньо з сайту корпорації за прямим посиланням http://go.microsoft.com/?linkid=9645380. Після завантаження і запуску просто дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані - все процедура вкладеться в три кліка по кнопках підтвердження.