Як відкрити свою автомийку в Україні.

Автомобільні МИЙНА станції (автомийки) в Україна в даний час переживають новий період розвитку, вони дуже затребувані, і швидко окупаються витрати на їх відкриття. Яким чином можна відкрити свою автопомивочную станцію в Україна ?
Інструкція
1
Місцезнаходження автомийки - один з найбільш важливих критеріїв успіху початківця бізнесмена. Визначте місце, де буде розташовуватися ваша автомийка. Дуже вигідно розташовувати автомийку на трасі, що сполучає довколишні міста, населення яких постійно курсує між ними. Розташуйте автомийку недалеко від автосервісу, автозаправки або автостоянки. Узгодьте місце розташування автомийки з Державтоінспекцією. Дійте швидко, тому що такі місця швидко займають конкуренти.
2
Отримайте дозвіл на будівництво приміщення для автомийки. Враховуючи тяганину чиновників, доручіть цю справу якоїсь проектної фірмі. Вона чітко пройде всі необхідні інстанції, а вам залишиться тільки віднести готовий пакет документів градоначальнику, щоб він дав дозвіл на отримання ділянки землі під будівництво.
3
Визначтеся, автомийку якого виду ви збираєтеся відкривати: мийку, оснащену апаратом високого тиску або портативну мийку. Собівартість послуг ручного миття складає 3-6 гривень, а собівартість портативної мийки - 3 гривня. Вартість послуг для клієнтів, наприклад у Києві, набагато перевищує собівартість.
4
Створіть перелік обладнання, яке ви хочете встановити в своїй автомийці. В Україна можна купити мийні апарати будь-якого виробника. ТОВ «Аст-мастер» є вітчизняним виробником такого обладнання. Саме широке застосування в Україна отримав апарат високого тиску.
5
Приготуйтеся до постійного контролю з боку державних органів за станом системи очищення води. Перевіряючі стежать за дотриманням норм скидання води в систему каналізації, керуючись «Водним кодексом України», законом України «Про довкіллю» і т.п. нормативними документами. Вартість послуг лабораторій, заміряли рівень забруднення води до 200 гривень на місяць. Щоб уникнути такої пильної уваги контролюючих органів встановіть замкнуту систему водопостачання.
Створення автомийки в сучасних умовах - досить значний інвестиційний проект, що вимагає від підприємця не тільки серйозний вкладень, але і відмінних організаторських здібностей. Дві основні причини цього - необхідність будувати мийку майже що з нуля і довгий ланцюжок обов'язкових погоджень.
Вам знадобиться
  • - ділянка землі площею від 200 метрів;
  • - проект автомийки, погоджений в чотирьох інстанціях;
  • - комплект ручного обладнання або стаціонарна портальна мийка;
  • - запас засобів побутової хімії;
  • - штат співробітників (кілька бригад мийників і адміністратор).
Інструкція
1
Орендуйте ділянку землі, площа якого буде достатньою, щоб побудувати і обладнати на ній автомийку . Буде потрібно кілька сотень квадратних метрів (мінімум 200), які можна орендувати або у муніципалітету, або у приватного власника. Другий варіант, як правило, виходить дешевше, хоча в деяких регіонах адміністрація може заохочувати розвиток малого і середнього бізнесу та надавати землю в оренду за цінами більш-менш «демократичним».
2
Складіть проект автомийки, з узгодження якого почнеться тривалий взаємодія з різними інстанціями та дозвільними організаціями. Своє «добро» запуску вашого проекту повинні дати управління архітектури та містобудування, ГИБДД, пожежна інспекція та місцева екологічна служба.
3
У будівлі автомийки повинно бути конструктивно виділено приміщення власне для миття і кімната очікування для клієнтів, обов'язкова наявність очисних споруд та підключення до водопроводу, опалення і електромережі.
4
Оберіть тип обладнання для свого майбутнього підприємства, а разом з ним - і тип самої автомийки. Це може бути або автомийка, на якій застосовується ручна праця, або автоматизована портальна автомийка. Обидва різновиди мають свої сильні і слабкі сторони - технології портальної мийки обходяться в кілька разів дорожче, але окупатися такий проект може швидше, тому що дозволяє обслуговувати значно більшу кількість автомобілів за такий же проміжок часу.
5
Дайте оголошення про відкриті вакансії і відберіть для роботи декількох мийників та адміністратора автомийки. Кількість задіяного на вашому підприємстві персоналу залежить від його пропускної спроможності - автоматичні мийки обслуговують дві людини, на ручних мийках задіяно від трьох до семи осіб одночасно. Зарплата персоналу на автомийках відрядна і залежить від виробітку - свій відсоток отримують як мийники, так і адміністратор.
Корисна порада
Постарайтеся налагодити міцні ділові відносини з постачальником витратних матеріалів - їх потрібно закуповувати регулярно і завжди мати невеликий запас побутової хімії, використовуваної мийниками в роботі.