Як ставити мережу взимку. торпеда для протягання мереж під льодом.

Зимова риболовля має величезну популярність. Зловити рибу під льодом при допомозі вудки може навіть початківець любитель, а от для того, щоб ловити зимову рибу мережами, потрібно мати досвід і знати деякі хитрощі.
Інструкція
1
Установка мережі під льодом - заняття складне і кропітка. Для початку пешней потрібно вирубати в льоду майну. Потім від неї вздовж по лінії робляться лунки (найоптимальніше відстань від однієї лунки до іншої 2-3 метра).
2
Після цього в майну опускається жердину з мотузкою. Жердину повинен бути довше відстані між лунками не менше ніж на 50 сантиметрів.
3
Потім за допомогою багра мотузка протягується від однієї лунки до іншої. Після цього мотузку прив'язують до верхньої побори і простягають мережу під льодом.
4
Слід враховувати, що при установці мереж на мілководді не можна допускати, щоб наплавний шнур перебував близько нижнього краю льоду або стосувався його. Це необхідно для того, щоб снасть НЕ вмерзли в крижану товщу, так як в сильний мороз приріст льоду може становити близько 10 сантиметрів на добу.
5
Якщо ви рибалите на річці, то можна обійтися без буріння лунок, а скористатися для протягання мережі плином. На кінець мережі попередньо необхідно прив'язати буй з пінопласту або порожній пластикової пляшки. Цей спосіб дуже зручний, якщо лід на річці недавно встав. Тоді крізь його товщу ви відмінно будете бачити пересування свого буйка.
6
Також для протягання мереж під льодом можна скористатися спеціальною "торпедою", яка продається спеціально для цих цілей в рибальських магазинах.
7
Збираючись ловити рибу мережею взимку необхідно пам'ятати, що до середини зими більшість риб іде з течії в тихі заводі та ями.
8
Вирушаючи на риболовлю взимку слід бути особливо обережним. Якщо ви не впевнені в міцності льоду або бачите вимоїни, то він риболовлі краще відмовитися. Також слід уважно стежити за своїм самопочуттям - риболовля за допомогою мереж заняття тривале, тому важливо заздалегідь подбати про теплий одяг і взуття, а також гарячому чаї в термосі.