Як навчитися робити мультики.

В голові - маса кумедних ідей, душа вимагає свята, а творчий потенціал - виходу в нестандартних творах? Створюйте мультики - адже це може робити кожен. І навчитися робити мультики зовсім не складно.
Інструкція
1
Найнеобхідніше вміння - це вміння малювати. Якщо ваші художні навички не на висоті, виправляйте це скоріше. Найкраще - записатися на курси. До речі, підійдуть не тільки художні, а й курси графічного дизайну. Можливо, у вашому місті знайдеться навіть місце, де навчають анімації. Осягати ази володіння пензлем ви можете і самостійно, але для цього необхідно терпіння і здібності. Якщо вас вчасно не поправлять в якихось базових моментах (неправильні лінії, штрих, манера тримати олівець), перевчитися в майбутньому буде складно.
2
Навчіться писати сценарії. Задумки в голові без чіткого плану в життя втілити дуже складно. Почитайте уроки для сценаристів (багато корисних статей ви знайдете тут: http://www.screenwriter.ru/info/) - так ви навчитеся чітко і правильно прописувати сцени, кадри. Почніть створювати персонажів. Не просто безликі істоти, а індивідуальності, характери. Намагайтеся кожному придумати свою родзинку, оригінальну риску, прикмету. Зверніть увагу на персонажів у відомих мультфільмах.
3
Вивчайте програми для створення анімації. Найпопулярніші програми, в яких створюються мультфільми: MacroFlash Player, 3Dmax, Macromedia Flash. Врахуйте, що з часом вам знадобляться ще й програми для роботи зі звуком, якщо ви захочете зробити мультик з «мовцями» персонажами. Озвучувати їх можна запросити своїх друзів, так що навички черевомовлення вам не будуть потрібні.
4
Вчіться постійно. Мабуть, у сфері створення мультфільмів ніколи не можна сказати точно, що ви навчилися всьому. Вивчайте різні роботи, дивіться на творіння таких же початківців, реалізуйте оригінальні задумки та ідеї. Спілкуйтеся з іншими мультиплікаторами, наприклад, на цьому форумі http://2danimator.ru/. Не бійтеся виставляти свої твори на суд громадськості і прислухайтеся до критики. Хто знає, може бути, саме ви скласти через багато років конкуренцію Тіму Бартону?