Як купити народний гараж.

«Народний гараж » - цільова програма уряду Москви з будівництва мережі гараж вих комплексів, розрахованих на безліч машино-місць. Ціни на покупку машино-місця обіцяли цілком доступні. Зараз, коли побудовані перші 54 комплексу, вони коштують 350 тисяч. Хоча, пройшовши через спекулянтів, ціна може скласти від 500 до 900 тисяч.
Інструкція
1
Для покупки народного гараж а зверніться в ГУП «Дирекція гараж ного будівництва». На території Москви працює 31 підрозділ цієї організації. Адреси та телефони підрозділів дізнайтесь за телефоном (495) 730-95-51 або на сайті http://www.mskgarage.ru/.
2
Прибувши в один з підрозділів дирекції, виберіть машино-місце на поверховому плані гараж ного комплексу, найближчого до місця вашого проживання. Уклавши договір купівлі-продажу внесіть всю суму вартості гараж а або оформіть в банку іпотечний кредит, який вам нададуть під 9% річних.
3
Ви можете укласти попередній договір на участь у пайовому будівництві, якщо бажаний гараж ний комплекс ще будується. Згідно з угодою відкрийте розрахунковий рахунок у банку в строк не більше 20 днів. За договором ви можете сплатити або 30% від вартості гараж а, або відразу повну його вартість.
4
Для оплати гараж а виберіть один з трьох уповноважених урядом Москви банків: "Транскапіталбанк", "Банк Москви" і "Пересвет". При бажанні купити гараж в іншому районі, ваша заявка буде розглядатися в другу чергу. У першу - заявки жителів цього району. Крім того, ви можете купити не один, а кілька народних гараж їй для себе. Наявності автомобіля для його покупки не потрібно.
5
Машино-місце являє собою бетонний майданчик для парковки стандартної площі 18 квадратних метрів. Перед перерахуванням грошей за паркувальне місце обов'язково огляньте його особисто і виміряйте його площу. Часто фактична площа машино-місця виявляється не 18, а 15-16 і навіть 14 квадратних метрів.
6
Щоб відокремити куплену площу і встановити стіни, спочатку вирішіть це питання на загальних зборах власників машино-місць. Сезонні покришки для свого авто зберігайте в спеціальних місцях на першому поверсі паркінгу або в закриття ящиках на кожному рівні комплексу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7RD_DbL-VaI
З моменту появи бажання про покупку гаража до його придбання може пройти досить великий проміжок часу. Почати пошук про продаж гаража можна з найпростішого джерела як газета, в спеціальній графі "Нерухомість" і підрозділі "Продам" можна знайти все починаючи від квартир і закінчуючи гаражами, там же вказані і телефони зателефонувавши за яким можна дізнатися більш детальну інформацію про об'єкт .
Вам знадобиться
  • Для цього необхідно:
  • 1. Газети.
  • 2. Інтернет.
  • 3. Бажання купити гараж.
Інструкція
1
Найкраще слід проглянути всі оголошення в даному розділі і виписати або підкреслити найбільш цікаві пропозиції. Потім, послідовно зателефонувавши по всіх телефонах, вказаних в даних оголошеннях, будемо доповнювати інформацію про об'єкти, одні з найважливіших критеріїв це ціна і місце розташування, а також площа гаража, наявність або відсутність електропроводки, додаткових ям.
2
Одним з ефективних способів пошуку гаражів є мережа Інтернет у якій з достатком зустрічаються різноманітні сайти займаються рекламою купівлі-продажу нерухомості. Варто лише набрати в пошуку "Куплю гараж" і по даному запиту вийде величезна кількість результатів, як правило в Інтернеті ці оголошення є ємними і докладно описують весь функціонал об'єкта, фотографії та контактна інформація для зв'язку з продавцем. Краще розглядати пропозиції, що мають фотографії об'єктів, щоб переконатися в їх стані.
3
Отже вибравши кілька пропозицій, дзвонимо за контактними телефонами з проханням показати об'єкти продажів і їдемо на зустріч, також вже на цьому етапі враховуємо складність того, як дістатися до місця призначення, безпосередньо на самому об'єкті дивимося реальний зовнішній вигляд, оглядаємо функціонал , електрифікацію, водопостачання, охорона, при розбіжності даних зазначених в оголошенні і на об'єкті завжди можна обговорити коригування ціни.
Корисна порада
1. Перегляньте весь перелік предложеній.2. Огляньте функціонал об'єкта.