Як навчитися заморожувати.

На жаль, постійно харчуватися свіжими продуктами не представляється можливим. Один з кращих способів зберігання - заморожування. Щоб максимально зберегти корисні речовини, при заморожуванні продуктів необхідно дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
Переберія продукти для заморозки. Відберіть фрукти, ягоди, овочі тільки хорошої якості - свіжі, без ознак псування і пошкоджень. Рибу необхідно випатрати, м'ясо обрізати від зайвої сала. Продукти повинні бути підготовлені таким чином, щоб після розморожування вони відразу ж були готові до вживання.
2
Промийте заморожує їжу, а потім як слід обсушити. Зелень кропу, петрушки, базиліка, селери розділіть на невеликі пучки і покладіть в маленькі мішечки, розміром 5? 6 см.
3
Очистіть стручки перцю від насіння, наріжте їх кільцями або складіть їх один в одного. Морква почистіть, наріжте соломкою або натріть на великій тертці. Баклажани, огірки, кабачки наріжте кубиками або кружечками, цвітну капусту і брокколі розділіть на суцвіття. Кукурудзу, зелений горошок опустіть на декілька секунд в киплячу підсолену воду, потім охолодіть під проточною водою, висушіть.
4
Зробіть з м'яких по консистенції ягід (малини, полуниці) пюре, розкладіть у пластикові баночки і заморозьте. Або обваляйте ягоди в цукрі, розсипте на деку і помістіть в морозилку, а коли вони добре замерзнуть, розкладіть їх по пакетам.
5
Поріжте яблука, груші, персики на невеликі часточки, залийте охолодженим сиропом і заморозьте. На 1 кг фруктів потрібно близько 0,5 л сиропу з 150 г цукру. Сливу, вишню заморожують разом з кісточками. Забороняється заморожувати яйця в шкаралупі, скористайтеся формочками для харчового льоду.
6
Використовуйте для заморозки чисті сухі поліетиленові пакети. У пакет розміром 10? 8 см вміщає в середньому 125 г, 20? 8 см - 250 г, 20? 14 см - 600 м Товщина упаковки з вмістом не повинна бути більше 4-5 см. Укладаючи продукти по пакетах, максимально ущільнюйте їх , а потім герметично закрийте.
7
Помістіть продукти, що вимагають надалі теплової обробки - м'ясо, рибу, птицю - в нижню камеру. У середню помістіть овочі та ягоди. А в верхній кошик покладіть готові страви, молочні продукти (пастеризоване молоко, масло, сир, м'які сорти сиру).