Як визначити потребу ринку. приготувати камбалу.

Ринок у вузькому сенсі - це потенційні і реальні покупці. Потреби цих людей треба знати, щоб вивести на ринок потрібні товари/послуги, не пропоновані конкурентами. Це допоможе не тільки втриматися в конкурентному середовищі, а й стати лідером ринкової ніші, яку ніхто не обслуговує.
Інструкція
1
Окресліть кордону ринку , щоб сфокусуватися на вузькому сегменті. Можна працювати для пенсіонерів або школярів; для початківців або професіоналів; для власників мотоциклів або велосипедів і т.д. Коли визначаєте кордону, грунтувалися на потребах ринку , які розумієте на сьогоднішній день. В процесі подальшої роботи можуть виявитися нові потреби, про які ви не припускаєте, внаслідок чого зрушаться і межі ринку .
2
Проаналізуйте пропозиції конкурентів в сюжеті вас напрямку. Це необхідно для формування загальної картини конкурентного ландшафту. З'ясуйте, чи відома конкурентам ваша тактика й уживають Чи вони щось для задоволення відповідних потреб покупців.
3
Зберіть групу представників ринку . Для швидкого вивчення потреб можна звернутися до потрібних людям через контекстну рекламу, щоб залучити їх на сайт. Досить навести 100-200 осіб, які підпишуться на тематичну розсилку.
4
Задайте передплатникам просте питання, зробіть це одразу після підписки на розсилку. Питання може звучати так: «Що є для вас найбільшою проблемою в ...». Пообіцяйте людям відкрити доступ до секретної сторінці сайту з цінною інформацією, якщо відразу пришлють відповідь.
5
Проаналізуйте відповіді і виявите розрив між попитом і пропозицією. Попит - це те, про що розповіли передплатники розсилки. Пропозиція - те, чим займаються конкуренти. На кордоні попиту і пропозиції є незайняті ніші. Якщо люди відчувають якісь проблеми, не можуть знайти відповіді на питання, чимось незадоволені, а пропозицій на ринку немає або їх мало, можете вважати, що виявили незадоволені потреби. Але поки це є припущенням, тому що ви досліджували маленьку групу людей і ваші висновки суб'єктивні.
6
Протестуйте отримані припущення, для цього вийдіть на ринок з новою пропозицією і подивіться, як реагують потенційні клієнти. Якщо вони проявляють цікавість і скоюють тестові, а потім повторні покупки, потреби визначені правильно - можна розширювати діяльність.