Як організувати конференц-зв'язок.

Якщо ви використовуєте для спілкування програму Skype, то напевно знаєте, що в програмі є можливість колективного чату. Проте поки не реалізована можливість конференц-зв'язку. Тому для організації живого спілкування з кількома співрозмовниками відразу, вам буде потрібно інша програма, наприклад, ooVoo.
Вам знадобиться
  • - програма ooVoo.
Інструкція
1
Завантажте програму ooVoo, зайшовши на офіційний сайт http://www.oovoo.com/. Встановіть програму в системний локальний диск персонального комп'ютера. Подібне програмне забезпечення повинне знаходитися саме там. Після закінчення установки програма запропонує створити нового користувача. Внесіть дані в запропоновані поля форми. Як і в Skype, для підключення інших співрозмовників використовується ваш реєстраційний логін в ooVoo. Повідомте його друзям і додайте їх до списку контактів. Вам доступні звичайні дзвінки і відеодзвінки. Для з'єднання з іншим користувачем натисніть на піктограму у вигляді зеленої телефонної трубки поряд з обраним контактом.
2
Додайте співрозмовників в розмову з допомогою кнопки «Запросити». Відео-зображення одного співрозмовника посунеться в сторону, і поруч додасться ще один відео-сигнал. Для трьох осіб відеоконференції в програмі ooVoo безкоштовні, для більшої кількості - потрібно буде перерахувати невелику суму. Найприємніша можливість в програмі ooVoo - це те, що вашим друзям не треба мати примірник програми, щоб приєднатися до розмови. Вам достатньо передати другу посилання на відеоконференцію, яка доступна по кнопці «Відеодзвінок в Інтернеті». Після активації посилання в браузері ваш друг автоматично додасться до розмови.
3
Програма ooVoo має всі функції звичного Skype, вона не менш красиво оформлена і має зрозумілі засоби керування. До того ж, тепер ви можете розмовляти відразу з декількома людьми, лише передавши їм посилання на конференцію. При цьому варто відзначити, що для нормального відображення відео і голосового прийому потрібно добре сполучення інтернету, тому постарайтеся використовувати найбільш оптимальні варіанти тарифів у свого провайдера.