Як відключити системного адміністратора.

Комп'ютери з передвстановленою операційною системою Windows 7 налаштовані таким чином, що обліковий запис адміністратора неактивна, а звичайний користувач має злегка урізані права. При установці програм та внесення змін до реєстру можуть виникнути попередження, що для виконання даних операцій не вистачає прав доступу.
Інструкція
1
Відкрийте програму, виконання якого вимагає прав адміністратора від його імені. Щоб це виконати, викличте внутрішнє меню файлу (клікнувши по файлу правою кнопкою миші) і натисніть на пункт «Запустити від імені адміністратора ». Змініть права власного користувача до admina. Запустіть «Облікові записи користувачів». Для цього наберіть команду control userpasswords2 в рядку «Виконати», доступною в основному меню «Пуск».
2
Перейдіть на вкладку «Додатково» і клацніть на таку ж кнопку, щоб відкрити вікно настройки користувачів і груп. Знайдіть свого користувача і клацніть по його імені правою кнопкою миші, після - виберіть «Властивості». Перейдіть по вкладці «Членство в групах» і додайте для користувача групу "Адміністратори". Для цього натисніть на кнопку «Додати», після - «Додатково» і «Пошук». Виберіть групу та натисніть «Ок». Завершіть додавання групи і натисніть «Застосувати». Перевантажите комп'ютер, щоб ваші нові права на дії в системі вступили в силу.
3
Якщо на користувача «Адміністратор» встановлено пароль, його можна скинути за допомогою диска LiveCD, до складу якого входить утиліта Windows Key Enterprise. Завантажити з диска і скиньте пароль. Якщо у вас немає подібних носіїв, можете купити у спеціалізованому магазині. На даний момент часу практично кожен дистрибутив операційної системи має вбудовані утиліти на диску.
4
Також можна завантажити образ подібної системи в інтернеті. Ви можете встановити свій власний пароль для адміністратора . Для цього зайдіть в «Облікові записи користувачів». Далі виберіть запис адміністратора . Виберіть пункт «Встановити пароль». Введіть пароль, бажано верхнього і нижнього регістра. Збережіть зміни і перезавантажте комп'ютер.