Як відремонтувати бампер авто.

Бампер не тільки несе функцію захисту автомобіля при ударі, а й визначає зовнішній вигляд машини. Неохайний вигляд цієї деталі не тільки знизить вартість авто при його продажу, але і розповість оточуючим про вашу манері їзди і відношенню до своєї машини. Тим часом, відремонтувати бампер можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - грубозерниста і дрібнозернистий шліфувальний папір;
  • - праймер-спрей;
  • - автомобільна емаль потрібного кольору;
  • - прозора емаль або лак;
  • - рідкий пластик;
  • - засіб по догляду за пластиком;
  • - дриль;
  • - самоклеюча стекловолокнистая стрічка
Інструкція
1
Автомобілі старих конструкцій мають металеві бампера. Ремонт таких бамперів досить трудомісткий і часто вимагає наявності зварювального устаткування. Якщо при відновленні сталевого бампера відбудеться порушення технології ремонту, він з часом почне іржавіти. Тому не намагайтеся ремонтувати сильно пошкоджені металеві і хромовані бампери. Просто замініть їх на нові.
2
Пластикові бампери більш поширені на сучасних автомобіля х. Вони легкі, швидко замінюються і більш доступні для самостійного ремонту, оскільки дозволяють полагодити невеликі пробоїни без застосування технології плавлення. Подряпини, вм'ятини і наскрізні отвори відремонтуйте самостійно за допомогою набору для ремонту. Серйозні пошкодження чините в майстерні. Численні тріщини, великі дірки і сильну деформацію усунути не намагайтеся. Замініть такий бампер на новий.
3
Щоб відремонтувати подряпини і потертості на бампері відшліфуйте з крупнозернистою шліфувальною папером. При цьому не перестарайтеся, щоб в результаті зусиль не утворилося поглиблення. Шліфувати слід до отримання гладкої поверхні. На зачищене місце нанесіть два шари праймера-спрея. Кожен шар просушіть протягом 30 хвилин. Після цього обробіть пошкоджене місце дрібнозернистої шліфбумагой і протріть вологою тканиною для видалення пилу.
4
Пофарбуйте пошкоджену ділянку трьома-чотирма шарами автомобільної емалі. Кожен шар сушіть протягом не менше 30 хвилин. Розпилення емалі з аерозольного балончика проводите на відстані 20 см. Після основного забарвлення нанесіть 2 шари прозорої фарби або лаку. Відремонтований і пофарбований бампер просушіть протягом доби.
5
Щоб закрити невеликі відколи, вм'ятини й тріщини на пластиковому бампері придбайте рідкий пластик, відповідний типу пластмаси, з якої виготовлений сам бампер. При виборі пластика обов'язково консультуйтеся з продавцем.
6
Зніміть бампер, неодмінно користуючись інструкцією до автомобіля. Пошкоджена ділянка очистіть за допомогою засоби догляду за пластиком, звертаючи увагу на краю дефекту. Потім зачистите ремонтується ділянка шліфувальної папером. Рассверлите дефект дрилем до отримання скулобразной (V-подібною) порожнини.
7
Наклейте скловолокнисту стрічку на лицьову сторону бампера, обмеживши дефектний ділянку від решти поверхні. Якщо придбаний рідкий пластик двокомпонентний, змішайте компоненти в окремій ємності. Нанесіть рідкий пластик на ремонтованих поверхню, ретельно заповнюючи порожнину. Почекайте час, необхідний для застигання пластика. Потім відшліфуйте відремонтовану ділянку і пофарбуйте по вищеописаного алгоритму.