Як переїхати жити до Чехії.

Буває, що після захоплюючої подорожі людина настільки вражений, що хоче якомога швидше переїхати в вподобану країну. Іноді нестабільний ринок праці змушує задуматися про еміграцію. Якими б не були ваші мотиви, варто мати на увазі, що Чехія - це країна, в якій найпростіше отримати вид на проживання.
Інструкція
1
У Чехії не існує певної програми еміграції. Однак законодавство цієї країни передбачає вільне проживання іноземних громадян, які мають там бізнес. Тому виходом для людей, які хочуть переїхати в Чехію є реєстрація власної фірми в цій країні. Хоча це і не має на увазі негайного отримання громадянства, але дозволяє відкрити довгострокову візу. Через рік засновники фірми можуть отримати можливість вільно переміщатися по країнах шенгенської зони. А через кілька років з'являється вид на проживання.
2
Щоб зареєструвати в Чехії власний бізнес вам необхідно запросити звідти довідку про свою несудимість. Таку ж довідку необхідно отримати в країні, громадянином якої ви є.
3
Знайдіть у Чехії офіс, або домовтеся про отримання юридичної адреси. Зробити це можна за допомогою сайтів, що пропонують купівлю чи оренду офісних приміщень. Далі необхідно зареєструватися в єдиному реєстрі чеських організацій і домогтися присвоєння кадастрового номера для вашої фірми. Якщо ви придбаєте нерухомість в Чеській республіки, то адреса реєстрації цілком може стати юридичною. Однак, якщо буде проводитися перевірка, вам потрібно буде підтвердити, що ви використовуєте свою житлову площу як офісу.
4
Після завершення цих процедур вирушайте до нотаріуса і підписуйте статут вашої фірми, де повинні будуть прописані всі засновники і директор. Після підписання документа необхідно звернутися в банк, завести рахунок для вашої організації і внести суму вашого капіталу. Після цього ви повинні звернутися до державної чеську організацію, яка внесе вас в торговий реєстр. Тепер, коли ваша фірма зареєстрована, потрібно стати на облік в податкову і чекати відповіді. Рішення приймається протягом 2 тижнів. Відповідь прийде на ваш новий юридичну адресу.
5
Після підтвердження реєстрації вашої фірми, звертайтеся в посольство на отримання довгострокової візи. На неї мають право всі засновники, прописані в статуті підприємства. Неповнолітні діти цих осіб отримають візи автоматично. Тепер ви можете вести свій бізнес в Чехії і чекати отримання посвідки на проживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L-nZoe4zyoE
Зверніть увагу
Юридична адреса обов'язково повинен мати вивіску, або табличку з найменуванням вашої фірми.