Як прати замшеві рукавички. Як прати кольорові замшеві.

Кожна деталь жіночого гардероба повинна бути бездоганною. Це ж правило діє і відносно рукавичок. А вироби з замші потребують особливого догляду, адже їх не можна прати загальноприйнятими способами. Тому замшеві рукавички потребують альтернативних способах очищення.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до прання рукавичок, подивіться на етикетці - чи дозволена вона. Якщо виріб все ж можна прати, то врахуйте одну особливість виробів із замші - вони можуть втратити свою форму. Тому, перш ніж прати рукавички , надіньте їх на руки. Уважно огляньте забруднення до того, як тканина намокла. Ретельно розгладьте всі складочки, щоб очищення було повним. Прати рукавички потрібно в трохи теплій воді, приблизно 30о. Після пранні постарайтеся якомога краще прополоскати їх, поки не зникнуть мильні розводи. Після полоскання треба витерти виріб сухий шорсткою тканиною. Для цього підійде мохеровий рушник з великим ворсом. Перш ніж приступати до прання рукавичок, подивіться на етикетці - чи дозволена вона. Якщо виріб все ж можна прати, то врахуйте одну особливість виробів із замші - вони можуть втратити свою форму. Тому, перш ніж прати рукавички , надіньте їх на руки. Уважно огляньте забруднення до того, як тканина намокла. Ретельно розгладьте всі складочки, щоб очищення було повним. Прати рукавички потрібно в трохи теплій воді, приблизно 30о. Після пранні постарайтеся якомога краще прополоскати їх, поки не зникнуть мильні розводи. Після полоскання треба витерти виріб сухий шорсткою тканиною. Для цього підійде мохеровий рушник з великим ворсом.
2
Якщо прання заборонено, то необхідно скористатися альтернативними видами очистки. Для замшевих рукавичок підійдуть такі засоби як молоко, сода, щавлева кислота, нашатирний спирт, бензин або скипидар. Наприклад, у склянці молока розведіть чайну ложку соди і протріть цим розчином всі забруднені місця. Також можна змішати 2 чайні ложки бензину з 3 ложками скипидару. Після цього рукавички потрібно просушити в сухому і темному місці. Після сушки потрібно протерти замшеве виріб м'якою ганчіркою.
3
Розведіть нашатирний спирт водою в пропорції 1 до 5. Змочіть цим розчином ватку і очищайте рукавички . Міняйте вату в міру того, як вона забрудниться. Після цього прополощіть рукавички теплою водою до зникнення запаху. Якщо рукавички мають дуже сильні забруднення, то розведіть розчин з однієї чайної ложки щавлевої кислоти 25 ложками води і додайте 2 ложки соди. Отриманим засобом очищаються практично будь-які забруднення з замшевих виробів. Після обов'язково ретельно просушіть їх.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ypxx32sGP5g
Корисна порада
Якщо ви прали рукавички і після сушки з'явилися мильні розводи, то потріть їх м'якою наждачним папером або сіллю.