Як видалити чергу в принтері.

Напевно ви вже стикалися з проблемою затримки друку на своєму принтері : відправили кілька документів на друк, натиснувши відповідну кнопку, а принтер довгий час «мовчить». Як показує практика, проблема в зависанні деяких файлів - в «Диспетчері черги друку».
Інструкція
1
Найдоступніший і швидкий спосіб очищення черги друку вашого принтера - натискання спеціальної кнопки на його панелі, але вона є не на всіх пристроях. Більшість принтерів позбуваються черги друку при перезавантаженні харчування на 5-7 секунд. Але вимикати принтер і знову його включати, коли проблема з чергою з'являється не вперше, не зовсім раціонально. Особливо якщо враховувати факт його далекого розташування.
2
Як правило, вимиканням харчування користуються вкрай рідко, тому варто вдатися до стандартного способу очищення черги друку (за допомогою «Диспетчера черги друку»). Натисніть меню «Пуск» і виберіть розділ «Панель управління». У вікні, знайдіть елемент «Принтери і факси» і запустіть його. Також вікно настройки принтерів запускається за допомогою однойменної команди в меню «Пуск».
3
Якщо в мене не вистачає елементу «Принтери і факси», його завжди можна додати, перейшовши до налаштувань. Для цього натисніть правою кнопкою миші на значку «Пуск» і виберіть пункт «Властивості». У вікні, натисніть кнопку «Налаштувати» і перейдіть до вкладки «Додатково». В блоці «Елементи меню« Пуск »поставте відмітку напроти пункту« Принтери і факси ». Натисніть два рази кнопку «ОК».
4
Двічі клацніть по значку активного принтера і у вікні «Диспетчера черги друку» перегляньте стовпець «Документ». Серед інших документів, які ви відправляли на друк знайдіть «завислий». Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Скасувати».
5
Потім всі наступні документи повинні автоматично відправитися на друк. Якщо цього не сталося, виберіть в контекстному меню рядок «Перезапуск». Але не завжди перезапуск друку документів допомагає, тому рекомендується натиснути меню «Принтер» і вибрати опцію «Очистити чергу друку». Потім відкрийте документи, які ви ще не вивели на принтер, і повторіть операцію.