Як дізнатися, хто створив папку.

Сучасна операційна система Windows 7 надає широкі можливості для настройки безпеки системи і аудиту відбуваються в системі змін. Всі файли і папки, що знаходяться на розділах, мають встановлену політику доступу. Щоб подивитися, хто є власником папки, зайдіть в її властивості.
Інструкція
1
Відкрийте в «Моєму комп'ютері» місцезнаходження цікавить вас папки. Клікніть правою кнопкою миші по малюнку папки, а потім по нижньому пункту «Властивості». Відкриється вікно інформації про обраної папці. Зайдіть на вкладку безпеку, а потім клацніть мишею по кнопці «Додатково», щоб перейти в розширені налаштування. Зверніть увагу на вкладку «Власник» відкрився вікна.
2
В поле «Поточний власник» буде вказано ім'я і група власника обраної папки. Вказівка імені і групи проводиться через знак слеша. Також утиліта пропонує можливість змінити власника даної папки на іншого користувача комп'ютера. Щоб змінити власника обраної папки, виберіть користувача із запропонованого списку або додайте іншого. Для цього клікніть по кнопці «Змінити» і потім «Інші користувачі та групи». Знайдіть потрібного користувача за допомогою вбудованої опції пошуку, а потім додайте до списку.
3
Варто зауважити, що власник папки не завжди є її творцем. Власником автоматично стає той користувач, який був авторизований в момент створення папки. Однак, деякі папки та файли виникають під впливом системи або вірусів. Для відстеження дій процесів потрібно встановлювати програму моніторингу системи. Також можна встановити спеціальне програмне забезпечення, яке в режимі реального часу записує всі дії на комп'ютері.
4
Ви подивіться час створення папки і порівняйте з записами програми. Однією з таких утиліт є Expert. Знайти можете на сайті soft.ru. Встановіть в локальний диск операційної системи. Запустіть програму і встановіть пароль на запуск. Далі просто вимикайте комп'ютер. Якщо вам потрібно переглянути, які папки і ким були створені на комп'ютері, відкрийте програму, введіть пароль і переглядайте записані скріншоти.