Як надягати бере.

Самий романтичний головний убір - бере - не виходить з моди з початку минулого століття. Підходить він абсолютно всім жінкам незалежно від типів особи і віку. Однак, надягаючи бере, треба враховувати деякі хитрощі, щоб не виглядати безглуздо і не зруйнувати загальний ансамбль одягу.
Інструкція
1
не натягуйте бере на лоб, чи не саджайте далеко на потилиці і не зрушуйте на одне вухо. Одягніть бере на два-три сантиметри вище лінії росту волосся, насунувши передню частину на лоб, а задню нахиливши до потилиці, вуха при цьому повинні бути повністю або частково закритими. Чим пишніше бере, тим далі від лінії росту волосся на лобі його слід надягати.
2
Берети добре виглядають з короткими стрижками, але якщо у вас довге волосся не ховайте їх під берет. Обов'язково повинна бути видна хоча б чубчик. Стилісти рекомендують розпустити волосся і укласти їх на прямий проділ, надіти пишний берет так, щоб волосся красиво обрамляли обличчя і лежали на плечах.
3
Бере обов'язково повинен поєднуватися з аксесуарами (взуттям, сумкою, рукавичками) або верхнім одягом. Якщо тон одягу темний, то яскравий бере пожвавить ансамбль і, навпаки, до одягу соковитих кольорів краще підібрати бере спокійний тонів, щоб врівноважити образ. Варто враховувати ще колір очей і волосся, тон берета не повинен дисонувати з ними.
4
Щоб пом'якшити великі риси обличчя слід носити м'які об'ємні берети, а якщо не хочеться залучати до свого обличчя увагу, вибирайте жорсткі берети в клітку. Їх модельєри радять носити з жакетом і (або) спідницею такого ж забарвлення.
5
Дизайнери пропонують різноманітні моделі беретів, які можна одягати не тільки в прохолодну пору року, але і влітку. Для теплого дня підійдуть ажурні берети, зв'язані гачком з віскози або бавовняних ниток.
6
Дуже актуальні берети і як доповнення до вечірніх суконь. Тут підійдуть ошатні берети з дорогих тканин і пряжі, прикрашені вишивкою, блискітками, паєтками, квітами та мереживом. Можна до берету прикріпити брошка по моді XVI століття.
7
Одягаючи бере, не забувайте, що це романтичний головний убір, тому він не поєднується з джинсами, спортивним взуттям, куртками і брюками з великими накладними кишенями.
Корисна порада
В'язаний берет а-ля Бонні, який носила героїня американського гангстерського фільму «Бонні і Клайд», вважається класичним і підходить всім типам особи.