Як вибрати феєрверк.

Купуючи феєрверки того чи іншого виду, майте на увазі, що всі вони вимагають обережного поводження та не можуть використовуватися дітьми без нагляду дорослих. Якщо ви не зможете забезпечити безпечне використання піротехніки, краще обійтися без цієї розваги. Впевнені у своєму вмінні? Справа за вибором якісної продукції.
Інструкція
1
Найпростіший і безпечний феєрверк - це стара добра хлопавка, яка залишилася практично незмінною. Вона являє собою яскравий і барвистий картонний або пластмасовий циліндр з мотузкою. Цю іграшку можна використовувати і дітям, але все-таки присутність дорослих при цьому необхідно - адже дитина може просто сильно злякатися і нікому буде заспокоїти його. Смикніть за мотузочку і отримаєте хмара з конфетті та серпантину. Для дітей краще пошукати хлопавки з сюрпризом - мініатюрними іграшками або згорнутими паперовими масками. Цей феєрверк підійде для тих, хто не хоче викинути багато грошей на вітер, адже хлопавки коштують дуже недорого.
2
Петарди як святковий феєрверк не надто ефектні - гучний хлопок без візуального блиску та іскор не вражає. Їх можна використовувати за однією або цілої зв'язкою-батареєю. Ні в якому разі не кидайте петарди в людей і тварин, не носіть їх без упаковки в кишені. Після того як ви підпалили цей виріб, відійдіть від нього на безпечну відстань.
3
Бенгальські вогні - це теж недорога і відносно безпечна піротехніка. Якщо раніше їх випускали не більше 20 сантиметрів завдовжки і горіли вони кілька секунд, то тепер можна придбати свічки довжиною до 70 сантиметрів і горіти вони будуть вже кілька хвилин. Вибирайте фабричні бенгальські вогні хорошої якості, які не зіпсують вашу скатертину отлетающими палаючими шматочками. Краще красиво розставити ці феєрверки в скляній банці, а її поставити на металевий піднос.
4
"Вулкани" і "фонтани" - ці феєрверки дуже схожі. Їх випускають у вигляді циліндрів або конусів. Вогненні струмені, блискучі іскри, блискучі кулі та зірки, мерехтливі сніжинки - все це може бути на висоті від кількох сантиметрів до десяти метрів. Цей вид піротехніки може поєднувати в собі різні кольори і ефекти, а також розділитися в процесі горіння на кілька маленьких фонтанчіков.Большіе довго палаючі феєрверки використовуйте на відкритому просторі, закріпивши їх на поверхні так, щоб вони не відлетіли туди , де їх появи не чекали. Є фонтани і вулкани маленькі, які можна використовувати в кімнаті, звичайно, попередньо вивчивши прикладену інструкцію по застосуванню і виконавши всі вимоги техніки безпеки.
5
"Римські свічки" горять дуже красиво - комети і зірки, які іскряться і свистять, поширюючись поступово зверху вниз по тілу свічки. Закріпіть цю піротехніку на вбитому в землю кілочку і спостерігайте за ефектом на безпечному расстояніі.Ракети вибухають виблискуючими вогнями на висоті 20-100 метрів, що виключає їхнє використання поблизу будинків, дерев і проводів напруги. Цей феєрверк відлітає цілком - сама ракета і, прикріплена до неї паличка, тому його краще вставити в пляшку, зафіксовану на земле.Салютние батареї виглядають як коробки з новорічними наборами цукерок, а видовищність іх приголомшлива. Складно описати всі види ув'язнених в них ефектів - це треба бачити! Звертатися з такою потужною піротехнікою треба з особливою обережністю і спостерігати з відстані не менше десяти метрів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2U3GPfBGnAY
Зверніть увагу
Не спрямовуйте вихлоп хлопавки на відкритий вогонь свічок - конфетті можуть спалахнути.