Як дати оголошення в газету "Робота для вас".

Існує багато можливостей знайти працівника для заняття вакантної посади. Наприклад, можна звернутися на біржу праці або в кадрове агентство. Ще один ефективний спосіб - це подача оголошення в спеціалізовану газету , наприклад, «Робота для Вас». Як же опублікувати там своє повідомлення?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - гроші для оплати публікації.
Інструкція
1
Оберіть видання, в якому ви хочете побачити своє оголошення . Газета «Робота для Вас» випускається як в Москві, так і в інших регіонах. При подачі заявки виберіть регіональне видання, яке розповсюджується там, де знаходиться ваша організація.
2
Найпростіше оформити публікацію оголошення через сайт газети. Для цього з головної сторінки ресурсу перейдіть в розділ «Заявка». Там ви побачите електронну адресу, на який потрібно буде відправити заявку.
3
Складіть текст заявки. Він повинен включати в себе назву компанії або ім'я індивідуального підприємця, форму власності організації, а також контактний телефон. Вкажіть місто, в якому ви пропонуєте вакансію, бажану кількість публікацій і спосіб оплати, найбільш зручний для вас. Також додайте в заявку текст самого оголошення. Він повинен містити в собі назву вакансії, посадові обов'язки, заробітну плату й необхідні умови працевлаштування, наприклад, стать, вік або освіту кандідата.Прі складанні тексту майте на увазі, що чим він більший, тим дорожче буде коштувати оголошення . Також ви можете розмістити оголошення на першій смузі. Якщо ви хочете це зробити, вкажіть це в заявці. Це коштуватиме додаткових грошей.
4
Якщо ви хочете зробити оголошення помітніше, замовте його додаткове оформлення. Це буде дорожче, але зате здобувач швидше зверне на нього увагу в ряду однакових вакансій.
5
Надішліть заявку на електронну адресу видавництва. Вам прийде відповідь, в якому вам буде виставлений рахунок за публікацію. Оплатіть його згідно прикладеним реквізитами. Це можна зробити за допомогою банківського переказу, особисто передавши гроші в офіс компанії, а також по інтернету - за допомогою банківської карти або електронних гаманців.
6
Окрім замовлення по інтернету, існує можливість залишити заявку по телефону або прийти до редакції газети особисто.