Як заправити китайський оверлок.

Як правило, люди, що купили китайські оверлоки , по приходу додому дуже щасливі покупкою. Але начисто забувають, що показували в місці реалізації. Починається довгий процес вивчення заправки ниток в оверлок. Схема є, але нею зазвичай щось незрозуміло. Як же заправити оверлок?
Інструкція
1
Заправку ниток починайте з лівого петлителя. В отвір захисної кришки через нітенаправітель (2) направте нитку і далі в отвір (4) лівої засувною кришки (3).
2
Пропустіть нитку крізь отвір (4) далі в отвір (5) пластини механізму натягу нитки. Далі нитка обводиться навколо механізму регулювання натягу і пропускається через канал, який веде до механізму петлітелей.
3
Повертайте шків, поки правий петлітель не підніметься вгору над голкової пластиною. Механізм петлітелей повинен зайняти позицію як на малюнку.
4
Обведіть нитку позаду важеля, на якому закріплено правий петлітель, і накиньте її за гачок (7).
5
Повертайте шків доти, поки лівий петлітель не займе крайнє положення. Пропустіть нитку через отвір петлителя (8). Далі обертайте шків доти, поки правий петлітель не підніметься над голкової пластиною і не виведе нитку лівого петлителя наверх, де її можна заправити під лапку. Якщо нитка буде неправильно заправлена, то вона буде постійно рватися.
6
Розпочніть заправці правого петліводітеля. Нитка направте через отвір пластини механізму натягу голкової нитки. Далі нитку протягніть крізь отвір обмежувальної пластини верхнього ножа в механізм натягу нитки правого петлителя.
7
Покрутите шків, щоб правий петлітель виявився у верхньому положенні. Просмикніть нитку в його отвір з середини нітепрітягивателя під гачки, де направляється нитку.
8
І останнє: заправте голкову нитку. Пропустіть нитку через механізм регулювання натягу, проходячи через отвір пластини, огинаючи вісь регулятора.
9
Потім пропустіть нитку під гачок і Протягніть у вушко голки.
10
Правильність процесу заправки ниток перевіряється швом. Якщо нитки рвуться, то нитки заправлені неправильно і, отже, неправильно роблять петлю.