Як організувати свою стільниковий зв'язок. Як встановити стільниковий зв'язок в маленькому селищі.

У Росії стільниковий зв'язок - явище досить молоде, що розвивається. В даний час розмови по мобільних телефонах стали вже не розкішшю, а засобом спілкування з друзями, рідними та колегами. Створити власну стільникову мережу справа непроста, але вигідне. Як це все організувати?
Інструкція
1
Беріть участь в тендері (триває близько 6 місяців) Російського комітету з нагляду за зв'язок ю на отримання ліцензії. Переможець конкурсу отримує право використовувати певний діапазон радіочастот у рамках якогось стандартного спектру. Ліцензія дозволяє використовувати цей діапазон або на всій території Росії або в окремо взятому регіоні за рішенням Міністерства зв'язку і масових комунікацій.
2
Якщо ви виграли тендер, направте в Головний радіочастотний центр план, в якому вкажіть розташування базових станцій і які частоти виділеного діапазону вони будуть використовувати. Центр почне тривалу експертизу сумісності електромагнітних хвиль. Приблизно через 4,5 місяці ви отримаєте план, погоджений в радіочастотному центрі. Якщо план не затвердять, то складіть новий. Тоді процедура затвердження почнеться знову.
3
Погоджений в радіочастотному центрі план віднесіть на затвердження до комітету з нагляду за зв'язок ю. Після закінчення чотирьох місяців отримаєте частотно-територіальний план розташування своїх базових станцій.
4
Узгодьте зі Стройтехнадзором конкретне місце установки башти, опорних стовпів і інших дрібних конструкцій. Починайте будівництво радіовежі. Капітальне будівництво вишки передбачає її проектування, експертизу, здачу об'єкта з отриманням дозволу на його експлуатацію. Зареєструйте вишку як об'єкт нерухомості. Або укладіть договір оренди даху якого-небудь будівлі для установки антени.
5
Здайте об'єкт регіональному відділенню нагляду за зв'язок ю. Тепер ваша мережа приєднається до мережі зв'язку загального користування. Придумайте назву мережі. Розробіть пакет надаваних платних і безкоштовних послуг. Встановіть тарифи на надання послуг стільникового зв'язку.
6
Займіться пошуком своїх постійних клієнтів. Дайте рекламу в засобах масової інформації.