Як зробити дельтаплан. виготовлення дельтаплана.

Виготовлення дельтаплана є необхідністю для тих, хто займається даним видом спорту. Розглянемо найбільш доступний спосіб виготовлення класичного дельтаплана.
Вам знадобиться
  • Металеві труби для каркаса, троси, міцна парусина, 2 колеса.
Інструкція
1
Для його виготовлення потрібно кілька основних деталей: каркас, тросова розтяжка і обшивка. Також доцільно застосувати знімні колеса і пристрій для антіпікіровкі. Велике значення надає діаметр труб для каркаса і якість металу, так як необхідно, щоб він був досить міцний і відносно легкий для вільного підняття в повітря. Від з'єднання труб залежить кінцевий результат і літальна здатність апарату.
2
Необхідно грамотно розрахувати кількість і певні місця роз'ємів, так як від цього залежить міцність і загальна вага конструкції. Бічні і кільову трубу необхідно з'єднувати в носовій області, що забезпечить обтічність дельтаплана. На верхній частині центрального вузла слід прикріпити щоглу, яка одночасно служить опорою для тросів. Нижня частина вузла призначена для розміщення рульової трапеції.
3
Бічний вузол основи дельтаплана є вильчатого конструкцією, так як вузли і з'єднання розміщені окремо для виключення стику труб і аеродинаміки. Рульова система управління являє собою з'єднані між собою боковини і ручку для зручності тримання.
4
Тросова система розташовується в різних вузлах, за рахунок чого і забезпечується надійність кріплення і регулювання керуванням дельтапланом. Дуже важливо вибирати троси високої якості та міцності, щоб виключити ймовірність розривів і відчеплення карабіна.
5
Обшивка дельтаплана являє собою більше естетичну частина конструкції. Основними вимогами до матеріалу є здатність витримувати аеродинамічну навантаження під час польотів, низька ймовірність деформації каркаса. Як правило, цим вимогами задовольняє вітрильна тканину.
6
Таким чином, відповідальний підхід при виготовленні дельтаплана і вибір якісних деталей дозволить отримати відмінний дельтаплан, який відповідатиме всім вимогам безпеки для здоров'я і життя людини, і дозволить отримати масу задоволення від занять улюбленим видом спорту.
«Людина створена для щастя, як птах для польоту». Але в усі часи жили люди, які хотіли і польоту, і щастя. І деяким з них це вдавалося! Одним з цих людей був геніальний Леонардо да Вінчі, який сконструював перший у світі дельтаплан . І якщо майстру навіть в 15 столітті вдалося це зробити, чому б вам не здійснити свою мрію зараз?
Вам знадобиться
  • Алюмінієві трубки, синтетична тканина, скелет птаха, книга про смачну і здорову їжу.
Інструкція
1
Для початку задумайтеся про свою вагу. Пам'ятайте, чим легше ви, тим більша ймовірність, що ви піднімете на дельтаплан е і зробите приємний політ. Якщо у вас є целюліт і пивний животик, відкривайте книгу про смачну і здорову їжу і підбирайте собі низькокалорійний денний раціон. Перед польотом варто скинути пару кілограм.
2
Візьміть скелет птаха і уважно розгляньте її крила. Леонардо будував свої креслення, вивчаючи будову крила птаха. Ретельно Перемалюйте розташування кісточок, уважно стежачи за їх вигинами.
3
Великий Леонардо робив свій дельтаплан з матеріалів, доступних йому в ту епоху - дерева і домотканого полотна, що і викликало деякі труднощі. Якби не це, епоха підкорення неба людиною почалася б на 500 років раніше. Не будемо повторювати його помилок і відразу ж станемо використовувати більш легкі матеріали. Візьміть алюмінієві трубки, тканину і сконструюйте мініатюрний дельтаплан , дивлячись на ваш малюнок. Роль пташиних кісточок виконає алюміній, а замість пір'я буде натягнута парусина.
4
А тепер відправляйте ваш маленький дельтаплан в політ! Уважно прослідкуйте, як він ширяє, що не завалюється чи на бік. Якщо ви все зробили правильно, і дельтаплан летить красиво і рівно, можна приступати до головного.
5
Перемалюйте ваш креслення, збільшивши його в 10 раз. І знову приступайте до роботи - алюмінієві трубки-кісточки і тканина, за рахунок якої ваш дельтаплан буде парити.
6
Залишилося вибрати вашому дітищу ім'я, адже як ви дельтаплан назвете, так він і полетить. Попутного вам вітру!