Як використовувати екран ноутбука Як монітор.

Ноутбук - це повноцінний комп'ютер в компактному вигляді. Значить, його складові можна використовувати як елементи звичайного комп'ютера. А дисплей ноутбука можна використовувати для відображення відео-сигналу іншого комп'ютера. Це завдання можна вирішити за допомогою додаткового програмного забезпечення: додатки MaxiVista.
Інструкція
1
З'єднайте ноутбук і комп'ютер в мережу. Для цього вам буде потрібно налаштувати wi-fi передачу даних або створити мережу на основі дротових технологій: вам буде потрібно один комутатор і два патч-корду. Завантажте з офіційного сайту www.maxivista.com однойменну програму і встановіть на вінчестер комп'ютера серверний варіант програми. На ноутбук потрібно встановити клієнтську частину програму перегляду. Перед установкою рекомендується завершити виконання всіх утиліт, які стосуються відеокарт. Як правило, обидва види програмного забезпечення на персональних комп'ютерах має бути инсталлировано в системний локальний диск операційної системи.
2
Запустіть програму на обох комп'ютерах. Програма на сервері виявить клієнтську частину по мережі і встановить з'єднання. Повна версія програми підтримує з'єднання до чотирьох комп'ютерів в єдине ціле для передачі відео-сигналу. Якщо у вас чотири комп'ютери, то потрібно підключати їх між собою спеціальними кабелями або також wi-fi мережею.
3
Вимкніть брандмауер Windows і пограми-фаєрволи. Переконайтеся, що програмі доступні порти 6100, 6151, 6951 та інші, зазначені в інструкції до програми. Виберіть на ноутбуці «другої монітор" - вкажіть в налаштуваннях робочого столу передавати дані на другий екран . Програма MaxiVista є платним програмним забезпеченням. За використання функцій програми розробники просять близько 50 доларів.
4
Демо-версія програми також доступна для скачування, проте має деякі обмеження в списку можливостей. Якщо ви точно впевнені, що дане програмне забезпечення вам потрібно буде ще довгий час, краще купити повну версію, так як в демонстраційній не доступні всі параметри.