Як вставити стилі для фотошопа.

Кожне зображення в Adobe Photoshop складається з одного або декількох шарів. Верствам можна надавати різноманітні ефекти, використовуючи налаштування, які називаються стилем шару.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - файли стилів.
Інструкція
1
В меню Window («Вікно») відзначте галочкою пункт Styles («Стилі»), щоб активувати палітру шарів. Adobe Photoshop пропонує кілька готових наборів стилів. Натисніть кнопку у верхньому правому куті палітри. У випадаючому списку в нижньому розділі наведено перелік додаткових наборів.
2
Відзначте будь-який пункт з цього списку. Програма запропонує вам зробити цей набір основним (Replace), додати його в кінець списку (Append) або скасувати дію (Cancel). Якщо ви вирішите повернути установки за замовчуванням, вибирайте команду Reset Styles («Відновити стилі ») у випадаючому меню.
3
Можна до стандартних стилям додати ваші власні, які ви завантажили в інтернеті або розробили самостійно. Файли стилів мають розширення .asl. Для зручності роботи краще поміщати їх в одну папку - наприклад, в папку Styles. В інтернеті багато ресурсів пропонують безкоштовно завантажити нові стилі у вигляді архівів zip або rar. Помістіть скачаний архів в обрану папку і розпакуйте, використовуючи кнопку Extract.
4
У випадаючому меню вибирайте опцію Load Styles («Завантажити стилі »). За замовчуванням відкривається папка PresetStyles («НаборСтілі» в директорії Adobe Photoshop. Якщо файли стилів лежать в іншій папці, вкажіть мережевий шлях до неї і клацніть двічі по імені файлу. Після цього ви можете застосовувати нові стилі до шарів .
5
У випадаючому меню вибирайте опцію Load Styles («Завантажити стилі »). За замовчуванням відкривається папка PresetStyles («НаборСтілі») в директорії Adobe Photoshop. Якщо файли стилів лежать в іншій папці, вкажіть мережевий шлях до неї і клацніть двічі по імені файлу. Після цього ви можете застосовувати нові стилі до шарів.
6
Команду Preset Manager можна вибрати в меню Edit («Редагування»). Зі списку Preset Type («Тип набору») вибирайте пункт Styles або використовуйте клавіші Ctrl + 4. Натисніть Load і вкажіть шлях до завантажуваного файлу.