Як навчитися малювати леопарда.

Леопарди завжди привертали до себе увагу художників, які прагнули відобразити їх в русі. Якщо у вас є можливість поспостерігати за леопардами в зоопарку, побувайте там і зробіть кілька начерків і фотографій, які допоможуть вам зрозуміти це незвичайна тварина, дізнатися особливості будови його тіла.
Вам знадобиться
  • Лист білого паперу для акварелі, олівець В, туш 5 кольорів: індійська чорна, індиго, вогненно - червона, сепія, лимонно - жовта; ластик, пір'яна ручка, кисті: м'які круглі кисті № 2 і 3, жорстка щетинна кисть «горіх» № 8.
Інструкція
1
Виконуємо начерк леопарда олівцем В, одночасно вносячи корективи в вихідне зображення. Обведіть малюнок олівцем індійської чорною тушшю. Покажіть короткими лініями фактуру хутра на черевці леопарда і на його грудях під шиєю. Якщо олівцеві лінії залишилися помітними, зітріть їх гумкою.
2
Починаємо додавати колір. Змочіть водою кисть «горіх» № 8 водою і зволожите папір на лапах і нижньої частини тіла леопарда. Нанесіть на вологі ділянки рідинно розведену суміш індиго і невеликої кількості вогненно - червоної туші. Перш ніж рухатися далі, дочекайтеся, поки размивка підсохне, щоб не дозволити їй змішуватися з подальшими шарами туші. Зволожите решту тіла леопарда, після чого змішайте сепію, лимонно- жовту туш і невелика кількість вогненно - червоної туші і пофарбуйте тіло леопарда широкими горизонтальними мазками.
3
Пишемо плями на шкурі. Візьміть круглу кисть № 2 і розкидайте сепією плями на шкурі леопарда. Покажіть підставу вуха тварини великим темним плямою, а потім додайте плями на морду леопарда. Продовжуйте покривати шкуру леопарда плямами сепії. Зверніть увагу на те, що на передній частині тіла ці плями дрібніше і розташовані ближче один до одного.
4
Пишемо траву. Додайте трохи сепії в нейтральну коричневу суміш, якою ви користувалися, і злегка поглибите тон на голові, а потім і по всьому тілу леопарда. Змішайте лимонно - жовту туш і сепію і, попередньо зволоживши поверхню картини водою, пензлем № 3 напишіть траву.
5
Закінчуємо писати плями. Сумішшю вогненно - червоної та лимонно - жовтої туші і сепії напишіть помаранчеві точки центрі скупчення плям на шкурі леопарда.
Зверніть увагу
Скрадливі руху тварини в даному випадку передані Розмивка кольоровий туші, ув'язненими в чіткі чорні контури. Фактурні смуги на шкурі леопарда і його морді художник зобразив тонкими і широкими лініями.
Корисна порада
Додайте на тіло леопарда темні тони, які допоможуть уточнити його форму.