Як створити галерею.

Як правило, для барвистого дизайну на сайті, адміністратори додають різні галереї, які в автоматичному режимі показують барвисті фотографії і малюнки. Щоб додати галерею на свій сайт, потрібно зробити деякі налаштування.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт jalbum.net і завантажте на комп'ютер програму створення галерей Jalbum. Вам запропонують зареєструватися. Зробіть це, заповнивши поля форми. Встановіть програму в локальний диск операційної системи. При завантаженні програми обов'язково перевіряйте всі файли на наявність вірусів, так як вони можуть порушити роботу операційної системи персонального комп'ютера.
2
Вікно програми має звичний вигляд редактора: «Панель управління», «Вікно перегляду» і «Вікно доданих елементів». Натисніть на кнопку Add photos, щоб додати в програму Jalbum набір фотографій для галереї. Для цього достатньо вказати директорію, в якій знаходиться фотографія.
3
В панелі "Вигляд" виберіть вид і стиль майбутньої галереї. Потім натисніть на кнопку з маленькою жабою і написом «Оновити альбом». Далі виберіть пункт «Згенерувати все». Зачекайте, поки закінчиться процес формування фотографій в галерею обраного типу. Натисніть на кнопку «Переглянути», щоб побачити готову галерею . Вийдіть з режиму перегляду і відредагуйте кожну фотографію окремо. Для цього клікніть по фотографії правою кнопкою миші і виберіть пункт «Редагувати».
4
Щоб розмістити готову галерею на своєму сайті, натисніть на кнопку Publish і виберіть пункт Manage albums. Додайте обліковий запис і вкажіть FTP-сервер для з'єднання. Натисніть на кнопку «З'єднатися». Програма виконає з'єднання з вказаним сервером і відобразить список папок вашого особистого розділу на сервері.
5
Виберіть папку для завантаження фотографій і натисніть на кнопку Upload. Тепер на вашій сторінці буде розміщена красива галерея ваших фотографій. Ви можете в будь-який момент змінити її зовнішній вигляд і оновити галерею , завантаживши новий варіант на сервер. На сайті jalbum.net доступні для скачування нові шаблони для галерей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Nk4XyEKaXpw