Як перейменувати вікно.

Серед користувачів комп'ютерів престижно мати свої власні настройки інтерфейсу операційної системи. Змінити фон робочого столу і тему загального оформлення занадто просто і мало кого вразить. Набагато цікавіше мати власні назви для стандартних вікон Windows.
Вам знадобиться
  • - програма Bingo Scanner;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер невелику програму Bingo Scanner і встановіть в локальний диск операційної системи. Знайти можете на сайті softodrom.ru. Як правило, подібне програмне забезпечення найкраще встановлювати в системний локальний диск комп'ютера, тобто в той каталог, де знаходиться операційна система. Дана програма являє собою редактор вікон операційної системи. Утиліта вибудовує ієрархію всіх вікон системи для зручного управління і модифікації.
2
Запустіть програму Bingo Scanner за допомогою стартового файлу. Головне вікно програми досить насичене різними піктограмами елементами управління настройками інтерфейсу. Щоб дізнатися значення піктограми, наведіть на малюнок курсор миші.
3
Знайдіть за допомогою параметрів «Ім'я файлу» або «Текст вікна» ті вікна системи, назва яких ви хотіли б змінити. Наприклад, задайте в полі «Текст вікна» ім'я програми «Провідник». Задайте ім'я для вікна за допомогою відповідної кнопки, наприклад, «Сусанін».
4
Налаштуйте інші параметри: «прозорість вікна», «розміри», «наявність кнопок управління вікно м». Зробіть вікно програми активним і встановіть поверх інших вікон за допомогою кнопок управління. Ви можете вибирати розташування кнопок на свій розсуд.
5
Також варто відзначити, що дане програмне забезпечення не зможе працювати на персональному комп'ютері без прав адміністратора. Зміни вносяться не тільки в зовнішні параметри програм, назва яких змінюється. Дані про нову назву програм також змінюються і в системних файлах, тому і потрібні права адміністратора для виконання подібних операцій на комп'ютері.
Корисна порада
За допомогою даної програми можна не тільки керувати зовнішнім виглядом вікон, але і процесами, запущеними вибраними вікнами. Можна ставити і знімати процес з блокування, а також завершувати процес.