Як організувати ігрову зону в однокімнатній квартирі.

Малогабаритні квартири для сімей з дітьми не дуже зручні - місця для ігор і розваг катастрофічно не вистачає. Але навіть в однокімнатній квартирі можна облаштувати місце для ігор, потрібно тільки виділити потрібну зону і обладнати її функціональними пристосуваннями.
Інструкція
1
Виділіть потрібний простір. Найкраще підходить один з кутів кімнати, можна біля вікна або, навпаки, в протилежній стороні. Залежно від того, що саме ви плануєте розмістити, вибирайте необхідний простір.
2
Встановіть спортивний комплекс. Цей варіант ігрової зони вдалий з точки зору користі для дитини і найбільш економічний у просторовому сенсі. Шведська стінка, кільця для підтягування, бруси і верхні поперечини - мінімальний набір забезпечить дитині комфорт і захоплююче проведення часу.
3
Організуйте в кутку басейн з маленькими м'ячами. Підберіть м'які кубики великого розміру і отгранічьте ними куточок - засипте його маленькими м'ячами, імітуючи розважальну кімнату. На бортах «басейну» розкладіть улюблені іграшки, а по периметру споруди можна пустити іграшкову залізницю. Над комплексом встановіть настінну лампу із забавним дизайном, а під кульки постеліть теплий товстий килим.
4
Придбайте готовий комплекс. Дитячі комплекти з робочого столу і двох'ярусної ліжка дуже зручні і функціональні - другий поверх можна зробити спальним, а внизу організувати ігрову зону. Як правило, корпусні меблі легко складається і пересувається, тому ви зможете підлаштувати становище окремих блоків під ваші потреби. Сходинки, що ведуть на другий поверх, можуть приховувати ящики для іграшок і книг, а сама конструкція може нагадувати казковий замок, курінь або намет.
5
Поставте дитячу палатку. Підберіть цікаву форму - у вигляді справжньої палатки, невеликого будиночка, купола, хатинки і т.д. Встановити таку конструкцію нескладно, а в разі потреби її можна завжди легко пересунути або прибрати в інше місце. Дитина отримає своє окреме «житло», розмістить там свої іграшки.
6
Відгородите місце невеликим подіумом. Висота такого огородження повинна відповідати віку дитини - він повинен спокійно забиратися на нього і спускатися, не боячись впасти. Нижню частину подіуму можна облаштувати під шафи, де зберігатимуться іграшки, на стіни прибити великі іграшкові годинники, поставити ляльковий будиночок і т.д. Саму ігрову зону слід відгородити напівпрозорої фіранкою (на зразок римської штори), відокремити ширмою або спорудити дерев'яний парканчик з хвірткою.