Як підняти спальний диван.

Після вибору в салоні відповідної моделі дивана з'являється не менш важливе питання про доставку його своє житло. Особливо актуальною стає проблема його підйому на верхні поверхи багатоквартирного будинку.
Інструкція
1
Запитайте у продавця про умови доставки та підйому спального дивана на необхідний поверх після придбання. Як правило, доставка меблів великими торговельними організаціями здійснюється самостійно, але калькуляція вартості підйому на необхідний поверх здійснюється окремо.
2
Враховуйте розмір і можливість доставки дивана на необхідний поверх за допомогою вантажного ліфта коли плануєте зробити покупку. Якщо габарити моделі, що сподобалася перевищують розміри ліфта, а також за відсутності останнього, то зробіть виміри вхідних дверей, сходових маршів і клітин, для забезпечення підйому меблів вручну.
3
Обмовите з вантажниками всі умови доставки дивана в квартиру, простежте, щоб при транспортуванні він не був пошкоджений. Під'їзна двері і перила сходових маршів можуть пошкодити оббивку і привести дорогу покупку в повну непридатність. Для захисту покриття м'яких меблів від ушкоджень її слід упакувати в поліетиленову плівку або в тканинну оболонку. Якщо з вантажниками домовитися не вдалося, то допомогти в підйомі дивана на поверх можуть знайомі чи друзі.
4
Обговоріть з продавцем можливість доставки м'яких меблів в розібраному вигляді і подальшої збірці вже в квартирі в разі, якщо габарити дивана явно перевищують розмір вхідних дверей і сходового маршу.
5
Оберіть метод доставки вантажу у житло через отвір вікна якщо робите покупку нерозбірної моделі дивана має великі габарити. Для цього зверніться в організацію надають послуги промислового альпінізму, у якої є ліцензія і дозвільні документи. Оскільки для такої операції потрібен доступ на дах або горище будинку, узгодьте можливість такої доставки в керуючої компанії.
6
При підйомі дивана на верхні поверхи, альпіністами використовується лебідка або система блоків. Оскільки можливі контакти оббивки дивана зі стінами й виступами будинку, його слід особливо ретельно упакувати в брезент, повсть або іншу щільну матерію.