Як малювати тварин олівцем.

Непроста, але захоплююче завдання: як в уповільненому кіно, кадр за кадром відтворювати невимушені і граціозні рухи тварин чи птахів. Щоб її вирішити, потрібно настільки ж невимушено і граціозно користуватися олівцем і пензлем.
Вам знадобиться
  • Лист білого паперу для акварелі, олівець В, ластик, пір'яна ручка, туш 6 кольорів: індійська чорна, індиго, вогненно - червона, лимонно - жовта, сепія, бірюзова, кисті: м'які круглі кисті № 2 і 4, жорстка щетинна кисть «горіх» № 8.
Інструкція
1
Виконуємо начерк. Намітьте контури папугу легкими штрихами олівця В. Уважно придивіться до фотографії і приступайте до відтворення візерунка пір'я, обрис дзьоба і кігтів. Обведіть малюнок чорною тушшю. Перед тим як перейти до наступного етапу, ще раз перегляньте фотографією і внесіть необхідні зміни.
2
Додаємо колір. Зітріть олівцеві лінії ластиком. Окрасьте тушшю індиго плями навколо очей папугу. Почніть фарбувати пір'я, чергуючи розведений індиго і суміш вогненно - червоної та лимонно- жовтої туші - нехай кордону колірних плям при цьому будуть трохи заходити за кордону намальованих тушшю ліній.
3
Працюємо над оперенням. Змішайте вогненно - червону і лимонно- жовту туш і круглої пензлем № 4 окрасьте дзьоб папуги, а потім чорною тушшю намалюйте кінчик дзьоба індійської. Приготуйте суміш індиго і чорної туші, пофарбуйте нею лапи папугу. Перейшовши на жорстку кисть «горіх» № 8, сумішшю сепії, вогненно - червоної та чорної туші зобразите коричнева пляма на нижній частині переднього крила. Намочіть кисть і размойте фарбу, не боячись змішувати з іншою фарбою, якої пофарбовані сусідні ділянки.
4
Изображаем тіло папугу. Вогненно - червоною тушшю напишіть ділянки найбільш інтенсивного червоного кольору. Злегка размойте кольору. Поверх червоної туші додайте трохи коричневої суміші, якою ви писали, щоб створити ділянки глибшого тони навколо голови і на тілі папугу.
5
Пишемо дзьоб і хвіст. Окрасьте верхню частину дзьоба папуги сумішшю сепії і лимонно - жовтої туші. Поверніться до хвостового оперення і уточніть забарвлення і форму пір'я вогненно - червоною тушшю і коричневою сумішшю.
6
Додаємо тіні на крила. Змішайте сепію з вогненно - червоною тушшю і покажіть на внутрішній стороні крила. Після цього злегка розмажте туш уздовж пір'я сухим пензлем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2g_jdCeMVM8
Зверніть увагу
Яскраву забарвлення цієї папуги відмінно передають інтенсивні розмивання синьою і червоною туші; його рух підкреслюють менш інтенсивні кольору, що описують контури птиці.
Корисна порада
Коли туш на картині просохне, ви можете підкреслити окремі фрагменти тонкими лініями, акуратно працюючи кінчиком пера. Зокрема, це стосується розбіжних віялом пір'я на хвості папугу.
Намалювати годинник досить легко. Створіть зображення наручних, настінних примірників. Чому б вам не намалювати веселий будильник на ніжках, який так і норовить втекти, коли ще сонний людина намагається його вимкнути.

Циферблат

Циферблат настінних, настільних, наручного годинника створюється за єдиним принципом. Різниця - в його розмірах. Намалюйте коло, всередині нього ще один. В кільці, яке утворилося між ними, потрібно буде поставити цифри. Але це позже.Следующій етап малювання годині відбуватиметься в малому колі. За допомогою циркуля або лінійки знайдіть його середину. Поставте в цьому місці крапку. Проведіть через неї горизонтальну лінію. Перпендикулярно їй накресліть вертикальний відрізок. Його центр також проходить через серединну точку.Ее перетинають і інші 4 лінії. Розташуйте їх рівномірно між першою горизонтальній і другий вертикальної. Всього внутрішній коло ви поділили на 12 секторів за допомогою шести відрізків. Центральна точка ділить кожну з шести ліній навпіл, тому в результаті виходять 12 відрізків. Дані лінії - допоміжні. Тому не натискайте сильно на простий олівець, щоб згодом стерти іх.Вот тепер прийшла пора малювати цифри годин на получившемся раніше кільці (між першою і другою окружністю). Почніть з лінії, яка стоїть вертикально. Цей відрізок верхньою частиною впирається в цифру 12. Саме з неї починайте малювати цифри. Наступна лінія розташована трохи правіше. Її верхня частина закінчується якраз під одиницею. Таким же чином напишіть всі цифри. Вони розташовані по колу, за годинниковою стрілкою. Після «1» йде «2», потім «3» і так далі. Останньою напишіть цифру «11», а «12» вже є. Ви можете малювати годинник з арабськими або римськими цифрами. Зітріть 12 допоміжних ліній. Серединну точку залиште. Від неї йдуть 2 стрілки - годинна і хвилинна. Перша коротше другий. Спочатку намалюйте їх у вигляді прямих відрізків, а на кінцях - по стрілочки. Час можете поставити довільне. Щоб були видні обидві стрілки, краще не зображати їх на одній лінії.

Перетворення циферблата в настінні, наручні годинники, будильник

Якщо ваше завдання - зобразити наручний годинник, по обидві сторони від циферблата, на одній лінії з цифрами 3 і 9, намалюйте браслет або ремінець. Перший складається з декількох секцій. Другий - цілісний. Настінний годинник зобразите у вигляді циферблата або намалюйте навколо нього гарну рамку круглої або прямокутної форми. Ви можете прикрасити її узорамі.Еслі ви хочете зобразити веселий будильник, нагорі циферблата намалюйте кнопку виключення дзвінка, а внизу - дві ніжки.