Як відправляти безкоштовні подарунки.

Любителі безкоштовних подарунків у всьому світі об'єднуються в співтовариства на сайтах, де можна обмінятися інформацією про акції і замовити у організаторів подарунок, який буде доставлений за вказаною адресою.
Інструкція
1
Знайдіть тематичні сайти любителів безкоштовних подарунків. Для цього наберіть в пошуковику «безкоштовні подарунки », «халявні подарунки ». Або скористайтеся послугами самих розкручених сайтів халявщиків www.anti-free.ru і www.freedisk.ru. Зареєструйтеся на сайті, тільки після цього вам буде відкритий доступ до всіх опцій цього сайту.
2
Вивчіть структуру сайту. На ньому ви можете знайти розділи, присвячені безоплатного отримання зразків парфумерії, кремів, одягу (футболки, бейсболки, шкарпетки), дитячих речей, підгузників, путівників, інших дрібниць і навіть продуктів харчування. Майте на увазі, що ніхто не пришле вам 100 мл парфумованої води або пачку чаю, безкоштовні зразки, які ви можете отримати, сумірні з тими, що прикріплюються в журнали.
3
Виберіть цікавий для вас розділ. У ньому ви побачите повідомлення користувачів сайту, клікніть на цікавий вам заголовок. У тексті буде вказано посилання на сайт, який займається відправкою безкоштовних подарунків. Більшість сайтів англійською, португальською або німецькою мовою, якщо ви не володієте іноземними мовами, відкрийте перекладач он-лайн, він допоможе вам перевести назви полів, обов'язкових для заповнення.
4
Заповніть всі необхідні поля. Якщо ви хочете, щоб обраний вами подарунок був відправлений вашим рідним або близьким, вкажіть точну адресу і прізвище одержувача. Пам'ятайте, що невеликі посилки будуть вкладені в поштову скриньку, а за великими подарунками доведеться йти в поштове відділення, тому напишіть правильний індекс. Попередьте своїх родичів про те, що найближчим часом (терміни доставки подарунків прописані на сайті, де ви робили замовлення) їм буде доставлена посилка.
5
Прочитайте коментарі до повідомлення, в них можна дізнатися, як заповнювати ті або інші рядки анкети, наприклад, бразильський аналог нашого ІНН. Пам'ятайте, що в більшості випадків подарунки відправляються в якості бонусу за надання адреси електронної пошти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mvxVxvKcayE
Соціальні мережі з кожним днем стають все більш популярними. Ними користуються не тільки підлітки, а й дорослі люди. Сайт Одноклассники.ру є однією з найбільш відомих мереж. Однією з її особливостей стала можливість дарувати друзям та іншим користувачам безкоштовні подарунки.
Вам знадобиться
  • - участь в модерації фотографій і відеороликів.
Інструкція
1
Для того щоб подарувати своєму другові безкоштовний подарунок на сайті Одноклассники.ру, вам необхідно зробити наступне. На головній сторінці вашого акаунта розташовані вкладки «Основне», «Друзі», «Фото», «Нотатки» та інші. Поруч з цими вкладками ви побачите напис: «Ігри». Зайдіть туди і в рядку пошуку введіть «Модератор однокласників». Подібним дією ви знайдете додаток, в якому будете заробляти бонусні бали. Бали заробляються наступним чином: перед вами на екрані з'являться фотографії різних користувачів даної соціальної мережі. Вам необхідно вирішити, чи відповідає та чи інша фотографія правилам сайту і, відповідно, заблокувати її або схвалити. За кожен схвалений знімок на ваш рахунок буде нараховуватися 2 бонусних бали, а за кожен відхилений - 10.
2
Після того, як ви наберете достатньо високу кількість очок, ви можете витратити їх. Для цього натисніть на кнопку «Аукціони», розташовану внизу вікна з кількістю балів. Перед вами відкриється аукціонне вікно, в якому буде позначений список діючих аукціонів. Серед них ви зможете помітити розіграші безкоштовних оцінок 5+, смайликів на тиждень, на 5 або на 3 дні, послуги «Невидимка» або ж безкоштовних подарунків у кількості одного або двох штук. Тепер вам залишиться тільки поставити необхідну кількість балів на будь лот і виграти його.
3
Якщо ви виграєте лот з одним безкоштовним подарунком, вам прийде сповіщення про перемогу в аукціоні. Щоб подарувати цей безкоштовний подарунок, зайдіть на сторінку будь-якого вашого друга, натисніть на кнопку «Зробити подарунок», виберіть той, який вам сподобається, і натисніть «Подарувати». Таким чином, безкоштовний подарунок буде відправлений вашому другу.
4
Крім вищеописаного способу дарування безкоштовних подарунків, існує ще один. Під час деяких свят адміністрація сайту Одноклассники.ру надає вам можливість дарувати безкоштовні подарунки будь-яким користувачам в необмеженій кількості. Однак, проведення таких акцій обмежується одним або двома днями.