Як зробити з Оки квадроцикл. Квадроцикл з оки.

Народні умільці можуть зробити можуть зробити все, що завгодно, у тому числі модний квадроцикл зі старої Оки. Витративши деякий час і певну суму грошей, ви зможете зробити з Оки квадроцикл самостійно.
Вам знадобиться
  • - колеса -Coordiant Off Road R15, диски - Шніву;
  • - водопровідні труби ВГП25х3.2 - 7,90м - 2 шт (на раму);
  • - водопровідні труби ВГП20х2х8 - 6,10 м - 2 шт (на важелі підвіски і пр.);
  • - сайлентблоки, болти, гайки і пр.;
  • - два мости задніх від ВАЗ 2101;
  • - маточини - ВАЗ 2109;
  • - кулаки від 2108 в зборі з дисками, супортами і пр.;
  • - вали приводів від ВАЗ 2108;
  • - міжколісні редуктора від ВАЗ;
  • - двигун, пружини передні, задні амортизатори від Оки, а також гранати, чашки пружин і пр.
Інструкція
1
Для збільшення швидкості руху стандартну головну пару в КПП Оки замініть на ланцюгової привід.
2
Використовуючи водопровідні труби, зваріть раму, зробіть скелет квадроцикла. В якості задньої підвіски візьміть обрізаний задній міст від класики, маточини використовуйте від ВАЗ 2109.
3
Змістите вліво двигун, щоб кути шрусов були менше і карбюратор помістився під корпусом.
4
Доробіть механізм перемикання передач. Праворуч на шток зробіть важіль вибору положень для включення передач, а зліва педаль включення. Виточите подовжений новий шток (важіль) для перемикання передач.
5
Встановіть КПП з новим штоком на каркас. Поворотний кулак візьміть від ВАЗ 2109, а рульову сошку можна зробити самому з пластини товщиною 8 мм.
6
Підберіть колеса для квадроцикла, добре підійде позашляхова гума Coordiant Off Road R15 і диски - Шніву (зовнішній діаметр шин близько 65-66 см, ширина 21 см). Щоб встановити колеса від Ниви на ступиці від ВАЗ 2109, зробіть спеціальні перехідники.
7
Почніть робити матрицю для облицювання квадроцикла. Для цього купите смолу, склотканина, монтажну піну, знайдіть дуже щільний картон. Зробіть каркас з картону, зміцните і обробіть всі монтажною піною. Після висихання проведіть шліфування, покрийте матрицю розділовим шаром.
8
Поставте кульову від 2109 і рульовий наконечник від УАЗ. Кермо візьміть від мотоцикла «Мінськ» або «Урал» (22 або 24 мм).
9
Зробіть на цільному бовдурами деталі: задні крила, передок з місцями для фар, тунель під приладову дошку, фальшбак. Середню частину зробіть знімною для доступу до двигуна.
10
Купіть підходящу оптику. Зберіть електрику, підключіть генератор, акумулятор, замок запалювання, фари і т.д. Приладову панель візьміть з Оки.
11
Розберіть квадроцикл і пофарбуйте всі деталі. Потім зберіть назад і проведіть випробування нової техніки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T_IZFMpnbvY
Корисна порада
Якщо ви не впевнені в тому, що вам вдасться зробити квадроцикл з Оки і різних додаткових елементів самостійно, краще купіть готовий. Цілком можливо, це обійдеться вам навіть дешевше.