Як представити команду КВН.

Гра в КВН не втрачає своєї актуальності і стає тільки популярнішим рік від року серед школярів і студентів. Причиною тому може служити те, що тут реалізуються практично всі таланти - і танці, і співи і іскрометний гумор. Представлення команди відбувається під час так званої «Візитки» - одного з конкурсів гри в КВН .
Інструкція
1
Зібравши команду однодумців, подумайте, як краще вам виступити? Найвдаліше, якщо кожен гравець вибере собі амплуа, якого буде дотримуватися протягом усього сезону. Хтось може бути «ботаніком», хтось душею компанії, хтось секс-бомбою. Пропишіть характери героїв і фрази, які він може говорити. Так сценарій візитки опрацювати буде набагато простіше.
2
Ваша команда не повинна бути занадто великою. П'яти чоловік на сцені більш ніж достатньо. Також вам знадобляться звукорежисер і реквізитор. Останні дві людини залишаються за кадром, але теж несуть важливі функції. Звукорежисер повинен підібрати і нарізати «відбиття» - яскраві короткі уривки відомих пісень, які включаються після кожної жарти для посилення ефекту, а також знайти мінусовки для «заходу» і фінальної пісні. Усі записи мають бути збудовані в хронологічному порядку. На виступі звукорежисер буде включати їх відповідно до прописаним таймингом.
3
Реквізитор повинен не тільки підібрати костюми відповідно до амплуа героїв, а й зробити необхідний реквізит і, можливо, навіть ширму, якщо така знадобиться. Костюми можна зшити самостійно або взяти напрокат в театрі. Що стосується інших речей, задіяних у сценках, щось можна купити, а щось - зробити у вигляді муляжів, намалювавши на папері або зробивши в техніці «пап'є-маше».
4
Найпростіший варіант сценарію для представлення команди - це описати характер кожного члена команди і показати якийсь невеликий гумористичний уривок з його життя. Для того щоб знайти відгук і розуміння у публіки, включіть в сценарій кілька сценок, що розповідає про життя у вашому навчальному закладі. На початку виступу необхідно зробити «візит». Ним може послужити пісня про команду або короткий танець. Наприкінці прийнято виконувати пісню, сенс якої полягає в тому, щоб глядачі підтримали команду. Наприкінці свого виступу не забудьте подякувати тим членів команди, які залишаються за кадром.