Як прикрасити весільний альбом. Як прикрасити альбом прадідів.

День весілля - один з найважливіших і пам'ятних днів у житті молодої сім'ї. Хвилювання, трепет, радість, захоплення - такий спектр почуттів неодмінно слід зафіксувати на фотографіях. Особливу увагу варто приділити оформленню фото альбому , перегляд якого стане обов'язковим проведенням часу для ваших гостей. Приголомшливим виконанням фото здивувати складно, адже погляд оточуючих на майстерність зйомки може бути відмінний від вашого. Зате ви зможете викликати захоплення фотоальбомом в цілому, якщо прикрасите його власними руками, зробивши оригінальним.
Вам знадобиться
  • - альбом із звичайними листами картону або з магнітними сторінками;
  • - тканина, тасьма, фатин, органза;
  • - дрібні стрази, намистини маленького діаметру, плоскі намистини;
  • - декор (квіти, метелики, янголята, голуби);
  • - фігурні і кутові дироколи, штампи, фігурні ножиці;
  • - різні види паперу та картону, самоклеящейся плівки, поліетиленова плівка;
  • - канцелярський клей, прозорий клей з блискітками, клейовий пістолет;
  • - ручки, ножиці, фарба для декору, олівці.
Інструкція
1
Візьміть альбом і прикладіть його до виворітної сторони тканини для декору. Нею може бути гобелен з люрексом, атлас з напиленням, мокрий шовк та інші види тканин. Використовуйте колірну гамму в пастельних тонах. Обережно обведіть простим олівцем контур альбому в розкритому вигляді. Залиште припуски на тканині по 2-3 см по всьому периметру, потім виконайте розкрій. Краю матеріалу бажано обробити на машинці, виконавши подгибку на 0,5 см.
2
Прикладіть тканину до обкладинки, починайте обтягувати нею альбом поступово, закріплюючи по всьому периметру клеєм. Використовуйте крапельний метод нанесення клею: точками по кутах обкладинки і в центрі на титульному аркуші. Внутрішню частину альбому обтягуючі, дотримуйтесь почерговість. Спочатку проклейте нижній край, потім верхній, після чого підігніть бічний, Заузе краю по діагоналі. Аналогічним способом обтягніть зворотний бік фото альбому . По верхньому і нижньому краях тканини робляться розрізи в місці палітурки альбому .
3
Коли обкладинка буде готова, ви зможете приступити до декору. Візьміть тонку білу тасьму, зав'яжіть подвійний бант і закріпіть його по центру. Довгі кінці тасьми прикрасьте намистинами перлів. На ще одному відрізі бейки або канта закріпіть два декоративних кільця. Далі, зав'яжіть кант до банту і приметайте до тканини моно-ниткою в декількох місцях, щоб прикраса щільно трималося на обкладинці.
4
Візьміть кілька страз і прикріпіть їх до матерії обкладинки. Щоб надати альбому легкості і легкості, використовуйте тасьму у вигляді рюш з шифону або органзи. На виворітну сторону тасьми нанесіть клей, потім прикладайте рюші по периметру альбому так, щоб пишний декор виступав за краї обкладинки.
5
Вільне місце між фотографіями на альбомних аркушах теж слід задекорувати. Виріжте з аркуша паперу синього кольору прямокутник, відповідний за розміром. Закріпіть його на білому фоні, потім викладіть два сердечка з декоративних квітів з найменшим діаметром. Чим менше і тонше декор, тим акуратніше буде виглядати сам альбом. Квіти можна закріпити на аркуші, використовуючи прозорий клей з блискітками.
6
Виконайте аплікацію з паперу в романтичному стилі. Користуйтеся різними за фактурою матеріалами: гофрованої папером, плівкою, оксамитовим картоном. Кожну деталь вирізайте як шаблон і кріпіть шар за шаром на основу картинки. Після того, як аплікація буде виконана, нанесіть на готову саморобку маленькі малюнки за допомогою штампів і подушок з фарбою. Краще використовувати фарбу під «золото» або «срібло». Для весільної тематики підійдуть штампи із зображенням кілець, голубів, сердечок, келихів і стрічок.
7
Створіть ефектні образи на сторінках альбому . Підберіть необхідну картинку, наприклад, танцюючу пару, щоб можна було використовувати її як шаблон. Обведіть вийшла деталь і виріжте з щільного картону. Потім прикладіть до альбомному аркуші, використовуючи олівець синього кольору, обведіть шаблон, що не натискаючи на стрижень.
8
Орієнтуючись на тонкий контур, заштрихуйте ділянку паперу з обох сторін малюнка. Ширина штрихів не повинна перевищувати 1см, використовуйте м'який олівець. Знову прикладіть свій шаблон до паперу, рівно так, як він був обведений. Візьміть клаптик білого паперу і розтушуйте штрихування. За допомогою фігурного діркопробивача виконайте прорізи на бузкової і синьому папері. Вийшло «конфетті» розташуйте на папері з «захлестом» на малюнок. Закріпіть декор клеєм. Готову прикрасу сторінки збризніть лаком з блискітками.
Корисна порада
Користуйтеся самоклеящейся металізованою плівкою для створення аплікацій. Дуже оригінально виглядають фотографії, закріплені на підкладці з листа кольорового паперу. Така підкладка декорується по краях прорізами за допомогою фігурних дироколом для окантовки. Можна користуватися сухими пелюстками квітів, але така прикраса краще заливати спеціальним клеєм і поміщати на сторінку, ізолювавши плівкою або пластиковим, тонким коробом.
Кожна пара молодят перед весіллям замислюється про фотозйомці . Хтось замовляє послуги професійного фотографа, інші обходяться своїми силами. Тим не менш, незважаючи на обраний варіант проведення фотозйомки, результат цікавий всім: і молодятам, і їх друзям, і родичам!
Інструкція
1
Як правило, професійні фотографи роблять велику частину фотографій в звичайному стилі, просто створюючи красиву композицію, а незначна кількість фото виконують з використанням всіляких ефектів, колажів, накладних картинок, рамок і так далі.
2
Однак все те ж саме можна зробити і самостійно. В Інтернеті легко відшукати всілякі рамки або накладні картинки для фотографій. За допомогою мишки вони легко накладаються на фотографії, і виходять дуже гарні цікаві ефекти. Більш того, можна самим створити електронний весільний фотоальбом. А робиться це так.
3
Фотографія копіюється у файл, створений в програмі Power Point. Там підганяється необхідний розмір фотографії шляхом стиснення, розтягування, обрізки і так далі. Створюється потрібний ракурс за допомогою функції повороту. Після цього вибирається і копіюється рамочка або накладної малюнок і вставляється в той же файл. За допомогою мишки він пересувається в потрібне місце, накладається на фотографію. При необхідності також розтягується, звужується, обрізається і так далі.
4
Після проведених маніпуляцій, по суті, слайд готовий. Його можна роздрукувати на фотопапері і вставити в альбом, а можна накласти ще кілька динамічних ефектів, зберегти у форматі * .pps, і це буде вже готова сторінка електронного фотоальбому. Аналогічно можна зробити безліч сторінок-слайдів, роздрукувати їх або переглядати в електронній версії. І той, і інший варіант, безперечно, порадує своїм результатом. Фотографії вийдуть оригінально прикрашеними.
5
Крім колажів, рамочок і накладних картинок можливо прикрасити весільні фото всілякими блискітками, сердечками, зірочками і так далі. Це додасть весільним фотографіям особливої романтики.
6
В інтернеті існують спеціальні сайти, на які можна завантажити фотографії і отримати бажаний ефект. Але отримані фото, на відміну від попереднього варіанту, оригінально виглядають тільки в електронному варіанті, так як всі прикраси динамічні. В роздрукованому вигляді вони дещо втрачають свою актуальність і романтику. Для паперового фотоальбому краще просто накласти на фото красиві сердечка або зірочки і так далі і роздрукувати.
7
Однак, як би не були прикрашені весільні фотографії, вони завжди будуть пам'ятними. А головну роль у них грають не стільки прикраси, скільки пейзажі і змодельовані статичні або динамічні сюжети, які на них зображені. Професійні фотографи вибудовують чудові фотографічні сюжети і виконують роботи з оригінальних і правильних ракурсів. Такі фотографії, як правило, вже не вимагають додаткових прикрас щоб уникнути перенасичення знімка.