Як прибрати спалах у фотоапарата.

Зрозуміло, спалах - важлива річ на фотоапараті любителя. Деякі професіонали (якщо, звичайно, працюють не в студії) воліють їй не користуватися. Ви теж можете потрапити в умови, коли спалах лише псує кадри. Як її прибрати?
Інструкція
1
Якщо у вас звичайний цифровий фотоапарат. Спалах прибирається в налаштуваннях. Часом для цього є навіть спеціальна кнопка. Неможливо її виявити? Зверніться до інструкції вашої моделі фотоапарата . Якщо такої можливості немає, і апарат продовжує знімати зі спалахом, вимкніть авторежим. Можете знімати в ручному режимі, але тоді параметри світла доведеться налаштовувати самостійно. Якщо ви незнайомі з цим, краще не ризикувати кадрами, а навчитися пізніше. На вашому фотоапараті напевно є режим зйомки без спалаху - він необхідний для зйомки в музеях і подібних місцях.
2
Якщо у вас дзеркальний фотоапарат або просунутий цифровий з піднімається спалахом, задача вирішується простіше. Правда, може виникнути ще одна проблема - як спалах закрити. На більшості моделей вона просто забирається легким рухом руки вниз. Режим зйомки без спалаху присутній напевно - його і включайте. Правда, власники подібної камерою повинні б вміти і самостійно ставити налаштування в ручному режимі. Останні на фотоапараті позначені як «А», «М», «Р».
3
Хочете знімати на авторежимі? Вивчайте настройки фотоапарата . В меню обов'язково знайдеться пункт про спалах. Вам необхідно відключити «Автоматичний вибір спалаху» або «Автоматичне включення спалаху». В деяких моделях настройки спалаху відкриваються при натисканні на кнопку із зображенням блискавки.
4
Що робити, якщо фото вже зроблено, і тільки тепер стало ясно, що спалах тут була явно не до місця? Позбавлятися від наслідків. Скористайтеся графічним редактором. Найкраще, звичайно, вибрати фотошоп. В останньому - CS5 є функція для видалення відблисків від спалаху. У більш ж ранніх моделях способи можуть бути самі різні. Уроки ви можете знайти в інтернеті. Для усунення ефекту червоних очей, який також виникає при зйомці зі спалахом, спеціальний інструмент є в усіх версіях фотошопа.