Як зшити сорочку. Зшити нічну сорочку.

Нічна сорочка займає своє почесне місце в гардеробі кожної жінки. Пошити її самої не важко. Так ви одночасно отримаєте і зроблену своїми руками річ, і приємно проведений час, витрачений на себе, кохану.
Вам знадобиться
  • Подходящая тканина, швейні приналежності.
Інструкція
1
Насамперед потрібно вибрати тканину. Ідеальним варіантом стане м'яка бавовняна тканина. Забарвлення, звичайно, справа смаку, але кращим вибором стане тканину постільних тонів. Перед розкрою тканину слід попрати і пропрасувати, після цього вона прийме свої справжні розміри. Для нічної сорочки нам знадобитися приблизно 1,5 м. Тканини.
2
Викрійка для нічної сорочки дуже проста. Перша деталь - грудна частина. Таких деталей має бути дві, кожна довжиною в ваш напівобхват грудей плюс 2-3 см. Висота деталі приблизно 13 см. Кожну деталь потрібно скласти уздовж лицьової стороною всередину, зшити по краю і вивернути лицьовою стороною назовні.
3
Наступна деталь - центральна деталь. Це великий прямокутник шириною в ваш обхват грудної клітки помножити на 1,5, а заввишки приблизно 75 см. Хоча саме цей параметр ви вправі на свій розсуд змінювати.
4
Сорочка буде на бретельках. Для їх виготовлення нам знадобляться два прямокутних шматочка шириною 3-4 см і довжиною 45 см. Звичайно, ви повинні підправити розміри, якщо вам здається, що бретельки занадто малі або, навпаки, великі. Їх слід складе лицьовою стороною всередину, прострочити по довгому краю і вивернути.
5
Повернемося до центральної частини. Верхній край цій деталі потрібно призібрати на два шва. Один з широким кроком, інший з більш дрібним. Тепер притримуючи за нитки за два краї доводимо ширину центральної частини до ширини грудної частини. Залишилося з'єднати бретельки, грудну частину і центральну частину. Основна робота закінчена.
6
Залишилося прикрасити нічний наряд на ваш розсуд. Доречні будуть кілька дрібних гудзичків в середині грудної частини.
7
Ось так за кілька годин 1,5 метра тканини були перетворені умілими руками в готовий виріб - нічну сорочку. Можливо, це буде вашим першим досвідом, але швидше за все не останнім.