Як завести "Туарег".

З настанням холодів багато автовласників стикаються з однією і тією ж проблемою - машина не заводиться. Цій біді схильні будь-які машини, в тому числі і такі надійні, як «Таурег». Причин тому, що машина не заводиться, може бути безліч, але є й основні, найпоширеніші.
Інструкція
1
Сів аккумуляторВиявіть цю причину досить просто. Вставте ключ в замок запалювання і поверніть його, чи не заводячи машину. Спробуйте включити фари і перемкнути дальнє - ближнє світло. Подивіться на датчики приладової панелі. Якщо вони ледь світяться, а фари тьмяні, швидше за все, сів акумулятор. У такому випадку, ви можете «прикурити» від іншої машини або замінити акумулятор. Якщо електроніка не включається взагалі, можуть окислюватися клеми акумулятора. У цьому випадку їх необхідно зачистити дрібним наждачним папером і заново приєднати.
2
Залиті свечіЕто одна з найпоширеніших проблем. Якщо ви досить довго намагаєтеся завести машину, швидше за все, ви зіткнулися саме з нею. В « Туарегу » 4 свічки, які досить просто зняти, скориставшись спеціальним ключем. Від'єднавши шлейфи від свічки, надягніть на неї ключ до упору, вставте в отвір ключа викрутку і викрутити зіпсовану деталь. Після цього свічки необхідно прожарити і просушити на батареї або плиті. Це займе близько 20-30 хвилин. Після можна вкручувати їх назад. Щоб уникнути даної проблеми, підготуйте автомобіль до зими заздалегідь, поставивши нові чотирьохконтактні свічки, і перед тим як заводити машину, кілька разів натисніть педаль газу.
3
Закипів двігательЕслі з-під капота йде дим і машина не заводиться, швидше за все, у вас закипів двигун. Відкрийте капот, візьміть ганчірочку і акуратно відкрутіть кришку на радіаторі. Після відійдіть і дочекайтеся, поки дим повністю не зникне. Потім спробуйте знову завести машину. Не чіпайте, постійте трохи на холостому ходу, подивіться по приладах, яка кількість обертів. Значення має бути не більше 1000-1500 оборотів в хвилину. Якщо показники трохи перевищують норму, рушайте і, включивши «аварійку», вирушайте на СТО, по дорозі не перевищуючи 40 кілометрів на годину. Можливо, пошкоджений акумулятор або в ньому занадто низький рівень охолоджувальної рідини.
4
Пошкоджений гальмівної шлангНа морозі нерідко лопаються гальмівні шланги, особливо якщо на вашій машині не варто сигналізація з автопрогревом. Відкрийте капот і уважно вивчіть цілісність шланга і місце його з'єднання з двигуном. Якщо ви виявили невелику тріщину, спробуйте замотати її ізоляційною стрічкою. Цього цілком вистачить, щоб машина завелася. Відразу прямуйте в магазин спеціалізований автозапчастин «Фольксваген», повідомте марку вашого автомобіля і проблему. Придбайте і встановіть новий гальмівний шланг.