Як брати кулю для боулінгу. боулінг Як брати щар.

Гра в боулінг суміщає в собі спорт, відпочинок та веселощі. Це пояснює її популярність серед багатьох мільйонів жителів планети. Відрізняється ця унікальна гра своєю простотою і відсутністю обмежень за віком та статтю.
Вам знадобиться
  • - стандартний кулю для боулінгу з трьома отворами.
Інструкція
1
Величезна складова успіху гри в боулінг залежить від правильного захоплення кулі пензлем. Достатньо лише запам'ятати і засвоїти пару моментів правильного розташування долоні і фаланг пальців. Найлегший і доступний спосіб захоплення - це «традиційний».
2
Визначтеся з вагою кулі . Для цього, розташувавши його на кисті, витягніть руку вперед. Якщо в такому положенні вдасться простояти більше 5 секунд, не відчуваючи болю в м'язах, то вага є оптимальним для вас.
3
Візьміть в руки кулю, рекомендований вам для гри. Розгорніть його таким чином, щоб отвори для пальців стосувалися долоні. Занурте в них великий, середній і безіменний пальці. Іншою рукою притримуйте кулю знизу.
4
Середній та безіменний пальці повинні знаходитися в кулі до рівня другої фаланги, а великий повинен зануритися повністю. Зафіксуйте їх у такому положенні, на стискаючи сильно кулю. Розслабте кисть.
5
Ладонью злегка обхопіть кулю. Вказівний палець і мізинець при цьому залиште вільно лежати на поверхні кулі . Тепер прийміть таке положення кисті, щоб не відчувати болю і неприємних відчуттів в зап'ясті, і насолоджуйтеся грою!
Зверніть увагу
Ретельний вибір кулі для гри в чому підвищує шанси на успіх в перемозі. Перед грою в боулінг рекомендується зняти кільця з пальців руки, що бере участь в захопленні кулі. Це допоможе вам уникнути випадкових травм і неприємних, відволікаючих відчуттів під час гри.
Корисна порада
Якщо ви зіткнетеся з високотехнологічним кулею, для нього необхідний інший варіант захоплення - «спортивний». Головна відмінність цього методу: середній і безіменний пальці занурюються лише на одну фалангу. Великий же, як і при «традиційному» методі, занурюється повністю; вказівний і мізинець залишаються вільно лежати на поверхні кулі.
Боулінг - простий і неймовірно затребуваний на сьогодні вид спорту, який передбачає собою катання спеціальних куль по доріжці і збивання ними кеглів. Сучасна молодь віддає перевагу цій спортивну гру в якості гарного розваги та проведення часу з друзями. Однак гра в боулінг в клубі досить дороге захоплення, яке потребує постійних витрат. Чому ж не зробити свій власний боулінг, приміром, на дачній ділянці? Думаєте, це неможливо або дуже затратно? Нічого подібного.
Вам знадобиться
  • зацементована майданчик 10х2,5 м, ковролін, тент, кеглі, кулі
Інструкція
1
Знайдіть місце на своїй дачній ділянці, яке було б найбільш зручним для гри в боулінг. При цьому необхідно пам'ятати те, що довжина такої ділянки повинна бути не менше 10 метрів, а ширина, близько двох з половиною метров.Отмерьте ділянку в 6,5-7 метрів завдовжки і 1 метр шириною.
2
Викопайте по всьому периметру довжини і ширини невеликі канавки. Таким чином, у вас повинен вийти прямокутник.
3
Візьміть невеликі дерев'яні палиці в кількості чотирьох штук і встановіть їх по кутах свого розміреного ділянки, тобто майбутньої доріжки для боулінгу. Саме за даними ціпкам можна буде орієнтуватися, виробляючи подальші дії.
4
Підніміть грунт невеликим шаром по всьому периметру свого получившегося прямокутника так, щоб глибина вийшла доріжки була, приблизно, 10 сантиметрів.
5
З чотирьох сторін (по кутах) встановіть залізні трубки, приблизно триметрової висоти на відстані півметра з кожного боку від викопаного прямокутника. На даний трубках в подальшому буде натягнутий брезент або плівка для того, щоб доріжка для боулінгу не намокає під час дощу або снігу, а грати в улюблену гру можна було в будь-який час року.
6
Залийте вийшов довгий прямокутник цементом, витягнувши попередньо встановлені для орієнтиру дерев'яні палички. Товщина цементного шару повинна бути близько 1-2 см. При цьому забетонувати слід і кутові залізні стійки, щоб вони були надійно закреплени.Вировняйте поверхню доріжки і дайте їй застигнути.
7
укочена вийшла бетонну доріжку ковроліном малого ворсу або лінолеумом по всій довжині. Натягніть плівку або брезент, закріпивши його на встановлені трубки, зробивши свого роду шатро.
8
Купіть в спеціальному магазині кілька спеціальних куль для боулінгу і набір кегель.Установіте кеглі належним чином в кінці своєї доріжки, на відстані, приблизно 20 см від края.Кідайте почергово кулі з друзями або колегами, родичами або сусідами і насолоджуйтеся грою .
9
Мабуть, в даній грі буде тільки один мінус - щоразу потрібно буде встановлювати вручну кеглі і ходити за кулею. Проте завжди можна поставити в кінці доріжки того, хто зможе виставляти кеглі і повертати куля назад по доріжці.