Як шити красиво. Шиємо без викрійок.

Хочеться завжди виглядати красиво, але як цього добитися, якщо в магазині продаються речі лише на суперусредненние фігури. Це добре, коли фігура стандартна, як у манекена. А якщо ні, то доводиться бігати по ательє. У підсумку річ виходить дорожче, а шити все одяг в ательє фінанси не дозволяють. Але з цієї ситуації є вихід - потрібно навчитися шити самій.
Вам знадобиться
  • Викрійки, відповідна тканина, швейні приналежності.
Інструкція
1
Основа будь красивою речі - це якісна форма. Головне питання, звичайно, де її знайти. Перший варіант - зробити викрійку самої. Однак для новачка цей варіант не підходить, так як в цьому випадку кількість витраченого часу і сил аж ніяк не означають хороший результат у підсумку. Другим, і, напевно, самим перевіреним і надійним способом добування викрійок служать різні журнали мод. Найвідомішим із них є легендарний Burda Moden. Перевагою саме цього видання є докладний опис процесу виготовлення речі і точність викрійок.
2
Також досить просто робити викрійки за допомогою спеціальних комп'ютерних дисків. Вони продаються в магазинах і їх достатньо легко знайти. З їх допомогою можна роздруковувати вже підкориговані під вашу фігуру викрійки, змінивши параметри в самій програмі. Оскільки диски можуть бути як тематичні, наприклад, про спідниці або плаття, так і змішані. Ще один спосіб «здобичі» викрійок - це інтернет. Але тут слід бути обережними, так як знайти дійсно хорошу викрійку через мережу складно.
3
Якщо ви визначилися з моделлю і знайшли хорошу викрійку, потрібно вибрати відповідну тканину. Для цього слід уважно почитати рекомендації з вибору тканини, зазначені в джерелі викрійки. Це дуже важливо, оскільки навіть золоті руки в комплекті з якісною схемою крою не зможуть змінити властивості тканини.
4
Вибір фурнітури також важливий. Навіть найпростішу модель правильно підібрана фурнітура може зробити витонченої, водночас дорогу тканину просто зіпсувати, використовуючи неякісну фурнітуру.
5
Почніть шити, і якщо вам сподобатися, ви отримаєте не тільки унікальний гардероб і можливість добре одягатися, а й приємне дозвілля, а можливо, і джерело заробітку.