Як перевести з формату docx в формат doc. Як з документа docx в doc.

Напевно ви, як і багато інших користувачів програми MS Word 2003, зіткнулися з проблемою читання файлів формату docx. Формат документів MS Word 2007 і вище являє собою той же документ, але нова технологія стиснення даних не дозволяє відкривати їх у більш старих програмах.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office Word;
  • - конвертер документів.
Інструкція
1
Для вирішення даної проблеми можна використовувати один з нижче описаних способів. Якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька копій версій пакета Microsoft Office або є другий комп'ютер з встановленим пакетом Microsoft Office 2007, відкрийте документ і збережіть під іншим форматом. Натисніть на велику кнопку Office, виберіть пункт "Зберегти як» і виберіть формат сумісності Office 97-2003.
2
Відсутність другої копії програми MS Word не говорить про неможливість конвертації формату. Скористайтеся спеціальним online-конвертером, який знаходиться за адресою http://www.doc.investintech.com. На завантажившись сторінці натисніть кнопку Browse навпроти рядка Step1. У вікні, вкажіть шлях до файлу формату docx і натисніть кнопку «Відкрити». Через деякий час файл завантажиться на сервер і почнеться його обробка. Як тільки стане активною кнопка Download навпроти рядка Step2, натисніть її, щоб завантажити готовий документ формату doc.
3
Також можна скористатися ще одним альтернативним варіантом - установка спеціального конвертера для вашого редактора. Для цього натисніть посилання http://www.microsoft.com/downloads/ru-ru/details.aspx?familyid=941B3470-3AE9-4AEE-8F43-C6BB74CD1466&displaylang=ru і на відкритій сторінці натисніть кнопку «Завантажити». Збережіть виконуваний файл в будь-яку директорію і після його скачування запустіть.
4
По завершенню установки даного доповнення запустіть MS Word 2003 і в діалоговому вікні відкриття файлу вкажіть шлях до файлу формату docx, потім відкрийте його. Через кілька секунд перетворення формату у вікні редактора з'явиться зміст документа. Таким чином також можна не тільки відкривати файли, але і зберігати їх в цьому форматі - для цього необхідно вибрати тип файлу «Документ Word 2007».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EXXp00syW3M