Як поставити довге тире в ворде. текстовий редактор word юникод Як прибрати.

Існує три основних варіанти знака тире , що розрізняються по довжині. Пунктуація в деяких іноземних мовах для кожного з них передбачають власні правила вживання. В російській мові спеціальних правил на цей рахунок немає, але тим не менш, можливість використовувати всі варіанти тире існує.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Спробуйте використовувати встановлену за замовчуванням у текстовому процесорі Microsoft Office Word настройку автозаміни звичайного тире довгим. Програма повинна виробити таку заміну після того, як ви закінчите друк наступного за цим знаком слова. При цьому змінюватися повинен тільки той знак тире , який оточений пробілами з обох сторін.
2
Скористайтеся «гарячими клавішами» для вставки в текст довгого пробілу, якщо автоматичної заміни не відбувається або потрібно додати цей знак в уже набраний текст. Для друку довгого тире призначене поєднання клавіш ctrl і «Мінус» на додатковій («сірої» або «цифровий») клавіатурі. Якщо потрібно ще більш довге тире , то задійте поєднання з трьох клавіш: ctrl + alt + «Мінус» на додатковій клавіатурі.
3
Використовуйте шістнадцятиричні коди символів в Юнікод-таблицях в якості альтернативного способу введення знаків тире різної довжини. Довгому тире відповідає код 2014 - наберіть це число в потрібному місці тексту, а потім натисніть клавіші alt + x (це ікс). Текстовий процесор прибере введені вами цифри, а замість них помістить довге тире . Для друку знака тире середньої довжини використовуйте код 2013. Є ще й так зване «електронне тире », якому відповідає код 2012. За визначенням воно має розташовуватися трохи вище інших типів тире (на середині висоти великої літери), проте в текстових документах Word ніякої різниці з середнім тире не помітно.
4
Перейдіть на вкладку «Вставка» меню текстового процесора, якщо вважаєте за краще всі операції робити за допомогою мишки. Розкрийте список, що випадає на кнопці «Символ» у крайній праворуч групі команд і клікніть рядок «Інші символи». У вікні "Символ" перейдіть на вкладку «Спеціальні знаки" і клацніть по потрібному рядку в розміщеному там списку - три верхніх пункту в ньому містять різні види знака тире . Потім клікніть по кнопці «Вставити».