Як придумати назву для своєї гри.

Награвшись вдосталь в існуючі комп'ютерні ігри , деякі особливо просунуті користувачі створюють свої власні. Перше, що привертає увагу, це назва ігри . Воно ж має відображати жанр і саму суть вашого твору.
Вам знадобиться
  • - створена вами гра;
  • - ця стаття.
Інструкція
1
У першу чергу, назва має бути оригінальним. Тому вбийте в пошукачі запит «Гра (придумане назва)", якщо за запитом нічого не знайдено, можете сміливо називати так свою гру. Тільки не варто робити назва занадто незвичайним, простий набір букв буде краще запам'ятовуватися. Придумати оригінальне, але ніяк не пов'язане з сюжетом ігри назва - не найкраща ідея. Воно буде збивати з пантелику потенційних покупців, адже багатьох приваблює саме назва. Також воно не повинно бути схожим на назва популярної ігри , інакше пошуковики будуть видавати саме ту гру, а ваша перейде в розряд «мертвою», наприклад: якщо назвати гру Varcraft, то , найімовірніше, пошуковики стануть видавати популярну гру Warcraft.
2
Назва повинна бути хоч якось пов'язано з сюжетом і жанром ігри , якщо в грі відсутня гумор, його не повинно бути і в назві. Якщо у вашій грі присутні будь-які загадки, то в назві можна використовувати який-небудь предмет або місце, які важливі для вирішення цієї загадки або квесту, наприклад: «Зламаний мобільник», «Північний молот» і т.д. Якщо ваша гра в стилі фільму жахів, вона повинна привертати увагу любителів цього жанру своїм «дуже страшним» назва м. Ви можете назвати гру на честь головного героя з вигаданим, але не довгим ім'ям, так вам буде гарантована унікальність, наприклад: «влазить», «Тріфу».
3
Постарайтеся не робити назва довгим, його буде важко запам'ятати, а якщо воно ще й англійською, то багато геймери будуть неправильно забивати назва в пошуковик. Якщо назва російськомовне, можна його зробити відносно довгим, але не використовувати важкі для слова, наприклад: трансцендентний. Англомовне назва в ідеалі має складатися з одного або двох слів, далеко не всі знають англійську мову і далеко не всім під силу запам'ятати іноземні слова.