Як дізнатися розмір одягу дитини. Як зробити ростомір.

Кожен батько хоче, щоб його дитина виглядала завжди бездоганно. Тому намагається якомога частіше купувати йому різні обновки, будь то одяг, взуття або які-небудь дитячі аксесуари. Однак найчастіше ці речі купуються «на око».
Інструкція
1
Вивчіть етикетку на товарі, і поцікавтеся у продавця - на який вік він розрахований. Зазвичай на етикетці дитячої одягу виробником вказано зріст. Це найпростіший спосіб вибору одягу для дитини і його застосовують більшість батьків. Але тут існує один нюанс, не враховуючи який, можна помилково вибрати дитячий одяг - з віку від 4-х років її розмір визначається не тільки параметрами зростання, але й ваги. Це диктується не тільки необхідністю естетичного вигляду одягненого дитини, але і його рухливістю або зручністю під час руху.
2
Ще одним ефективним способом примірки є визначення показників дитячої фігури за допомогою сантиметрової стрічки. Однак заміри повинні виконуватися виключно по фігурі, з метою зняття більш точних мірок. Дитина при цьому повинен стояти прямо, щоб зберегти природну поставу. Для початку визначте зростання дитини, поставивши його до стіни, а до верхівки голови приклавши горизонтальний обмежувач. Після цього зробіть олівцем позначку на ростомірі. У випадку, коли дитина ще не навчився стояти, мірку можна зняти в положенні лежачи. При вимірюванні зростання в такому положенні розкрутіть рулетку або сантиметрову стрічку на всю довжину.
3
Потім слід вимір обхвату грудей. Він вимірюється горизонтально по відношенню до тулуба малюка. Сантиметрову стрічку прикладіть до всіх виступаючих точках грудей і лопаток. Стрічку не треба затягувати занадто туго. Після цього необхідно виміряти обхват талії і стегон таким же чином. Не забудьте про рукавах. Довжина рукава вимірюється досить простим способом: визначте відстань від плечової кістки до проксимальної фаланги великого пальця. Вимірювання довжини рукава проводиться виключно по зовнішній поверхні руки, що знаходиться в зігнутому положенні.
4
Після зняття всіх мірок, для правильно визначення розмір а дитячої одягу , скористайтеся спеціальними таблицями, які були розроблені, враховуючи всі вікові та фізичні характеристики дітей різної статі. Вибираючи в магазині одяг для дитини, керуйтеся отриманими раніше результатами примірки. Таким чином, зростає можливість більш точного визначення розмір а одягу дитини. Але все ж самим безпомилковим способом правильно підібрати одяг для дитини є примірка речі, що сподобалася безпосередньо перед її покупкою.