Як зробити азіатський макіяж. Як нафарбувати очі азіатки.

Азіатський макіяж відмінно підійде зухвалим брюнеткам, які хочуть підкреслити красивий розріз очей. Але і спокійним блондинкам не варто відмовлятися від східного стилю. Світлі рожеві та персикові відтінки чудово поєднуються з волоссям і відтіняють колір обличчя.
Інструкція
1
Основне завдання при створенні азіатського макіяж а - добитися рівного тону шкіри. Для початку нанесіть основу під макіяж . Потім замаскуйте всі нерівності, сліди від вугрів, кола під очима коректором. Візьміть світлий тональний крем і нанесіть на всю поверхню обличчя і шиї. Припудрите Т-зону, щоб не було жирного блиску.
2
Особливу увагу, створюючи азіатський макіяж , приділіть очам і брів. Спочатку вищипуйте волоски, щоб надати бровам чітку форму. Трохи підведіть їх олівцем і розтушуйте лінію. Її зовнішній край, спрямований до скронь, зробіть темніше, щоб підкреслити розріз очей.
3
Візьміть рідку підводку і прокреслите по краю верхньої повіки тонку лінію. Її відтінок може бути будь-хто. Для щоденного макіяж а більше підійде чорний, синій, коричневий. Для святкового вибирайте підводку близьку до кольору очей або контрастну.
4
Тіні при створенні азіатського макіяж а на кожен день можна не використовувати. Або нанесіть трохи фарби персикового або бузкового відтінку на верхню повіку. Для святкового підійдуть яскраві соковиті відтінки - малиновий, бірюзовий, оранжевий. Можна поєднувати кілька кольорів, східним жінкам дуже йдуть виразні гами.
5
Туш для вій візьміть звичайну, що не об'ємну і не подовжуючу. Вона потрібна тільки для того, щоб макіяж очей виглядав закінченим. Днем використовуйте чорну, а для вечора підійде темно-синя або бірюзова.
6
Нанесіть на вилиці трохи рум'ян холодного рожевого відтінку. Ретельно розтушуйте. Вони повинні бути трохи помітні, щоб підкреслити блідість шкіри.
7
Створюючи традиційний азіатський макіяж , постарайтеся дещо зменшити губи. Для цього нанесіть на них світлий тональний крем, замаскувавши кордон з шкірою обличчя. Намалюйте бордовим олівцем (м'яким або рідким) новий контур всередині старого. Надайте губам форму тонкого акуратного бантика. Зафарбуйте його яскраво-червоною або насичено малиновою матовою помадою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QUUXnYoUFxI