Як вибрати замшеве взуття.

Замшеве взуття - красива, елегантна і дуже зручна. Вона користується популярністю протягом багатьох років і не збирається здавати своїх позицій в осяжному майбутньому. Щоб вибрати якісну взуття із замші, яка буде добре носитися і прекрасно виглядати, при покупці слід звернути увагу на деякі її особливості.
Інструкція
1
До замшевого взуття пред'являються ті ж вимоги, що і до будь-якої іншої: її верх повинен бути акуратно зшитий, а підошва якісно проклеєний. Уважно огляньте шви на взутті: рівні чи вони, чи добре тримаються? Придавите підошву біля основи туфель або чобіт, не "відходить» вона від верху? Якщо ви купуєте чоботи або черевики зі шнурівкою, зверніть увагу на те, щоб металеві деталі на отворах для шнурків щільно прилягали до замші, інакше великий шанс травмувати пальці. Перевірте, чи легко застібається і розстібається змійка на чоботях, чи не заїдає вона.
2
На відміну від взуття з натуральної шкіри, замшеве взуття слід купувати або по нозі, або навіть трохи затісний, так як вона досить швидко і добре розношується. Тому не дивуйтеся, якщо нова пара вам трохи тисне - це нормально.
3
Безпомилково дізнатися натуральну замшу дозволяє характерний запах. Крім того, уважно вивчіть підкладку взуття: якщо вона тканинна, то перед вами штучний матеріал. Така взуття може виглядати красиво, але вона навряд чи прослужить вам довго. Відрізнити натуральну замшу можна і таким чином: проведіть пальцем по поверхні взуття. На натуральному матеріалі залишиться слід, так як ворс трохи відхилиться і ляже в іншому напрямку, вид же штучної замші не зміниться.
4
Ворсинки на якісної натуральної замші повинні добре триматися і бути однієї довжини. Замшеве взуття , з якої «лізе» ворс, краще не купувати. Слід, проте, розуміти, що навіть від якісної нової замші можуть деякий час відділятися частинки матеріалу - «замшевої пилу». Цей недолік легко усунемо: візьміть вологий рушник і акуратно, без натиску, протріть їм поверхню взуття.
5
Нарешті, замшева взуття хорошої якості повинна бути рівно, без патьоків і розлучень, забарвлена. Сліди фарби не повинні залишатися на шкірі після того, як ви потримали взуття в руках! Інакше є велика ймовірність того, що вона буде линяти і «фарбувати» зсередини ваші панчохи.
Корисна порада
Пам'ятайте: хороша замшеве взуття не може коштувати дешево! Тим, хто зібрався купувати взуття із замші, можна дати лише одну пораду, досить банальний, але, тим не менш, актуальний: віддавайте перевагу відомим брендам, так ви зможете уберегтися від неякісних підробок. Ще одна порада для тих, хто живе у великому місті: зимове взуття із замші має сенс купувати лише в тому випадку, якщо ви пересуваєтеся на автомобілі. Натуральна замша дуже погано переносить реагенти, якими посипають міські зимові дороги і швидко втрачає свій вигляд. Якщо ж ви все-таки купили замшеві зимові чоботи, постарайтеся надягати їх лише в суху і малосніжну погоду.
Взуття повинна бути хорошої якості, відмінно сидіти на нозі, подобається зовні, при це залишатися доступною за ціною. До покупки взуття необхідно підійти відповідально, тоді ви будете довго насолоджуватися красою і зручністю підібраною пари.
Інструкція
1
Огляньте і порівняйте дві напівпари одночасно. З'єднайте їх п'ятами один до одного і переконайтеся, що абсолютно збігається висота каблуків і носової частини, відстань від підошви до початку замків і блискавок, якщо вони присутні. Поставте взуття на рівну поверхню.
2
Вивчіть верхню частину обраної пари. Натуральна шкіра тепла на дотик, а від дотику до штучної пальці запотівають. На взутті не повинно бути складок і плям.
3
Перевірте задні шви - вони повинні бути рівними. У якісного взуття стібок довжиною 2-3 мм. Зверніть увагу, якщо краї швів підвернуті всередину. Таким чином виробник, можливо, хоче приховати якість матеріалу виготовлення.
4
Розгляньте п'яткову частину. Вона повинна бути одночасно твердою і пружною. Кордон вставки не повинна відчуватися, інакше при ходьбі взуття буде натирати ногу. Обхопіть п'яту однієї рукою, а каблук інший і натисніть у напрямку один до одного. П'ята не повинна накладатися гармошкою на каблук.
5
Прощупайте внутрішню поверхню взуття. Переконайтеся, що вона гладка, без виступів і нерівностей. Внутрішні шви не повинні бути помітні. Устілка в гарного взуття м'яка, але при натисканні пальців не мне.
6
Перевірте блискавку. Необхідно, щоб вона була вшита рівно, без перекосів. Підкладка не повинна потрапляти в проріз бігунка. Бажано, щоб бігунок мав опуклу нижню частину, спрямовану всередину чобота.
7
Вивчіть підошву - вона повинна бути досить жорсткою, без тріщин. Самі зносостійкі - це литі підошви і бортопрішівние, коли по контуру взуття вшитий бортик. Якщо ви вибрали взуття на платформі, прощупайте її на наявність пустот, щоб під час шкарпетки не виникла проблема смінанія внутрішніх перегородок. Край підошви в носовій частині повинен трохи виступати вперед для збереження взуття від пошкоджень.
8
Вимагайте у продавця сертифікат від виробника взуття. Цей документ підтверджує безпеку і якість товару.