Як підключити автоаккумулятор.

Акумулятор являє собою пристрій, що є найважливішим елементом бортовий електромережі автомобіля. Його якість, надійність і електричні параметри виступають запорукою безпроблемної експлуатації автомобіля і легкого запуску двигуна в зимовий період. Процес установки акумулятора, при дотриманні необхідних заходів безпеки, не викликає особливих труднощів.
Інструкція
1
Огляньте акумулятор на предмет тріщин, білого нальоту на клемах, бруду і вологи на поверхні приладу. Змастіть клеми технічним вазеліном. Перевірте щільність електроліту. При необхідності доведіть її до потрібного значення. Очистіть гніздо акумулятора від скопилася в ньому пилу та сміття.
2
Протріть піддон кріплення акумулятора, клеми проводів і фіксуючі деталі ганчіркою, змоченою в розчині соди. Для його приготування залийте? склянки порошку літром води. Протирайте поверхні доти, поки розчин не перестане пінитися. Це означатиме, що сода нейтралізувала акумуляторну кислоту. Після закінчення обробки протріть поверхні насухо. При наявності вільного часу можна обробити старою зубною щіткою з'єднання проводів, щоб видалити окис свинцю.
3
Помістіть акумулятор в гніздо. Щоб упевнитися в тому, що ви розмістили його правильно, перевірте дотримання полярності (розташування знаків «+» і «-»). Підключіть хомутики і кріпильні скоби за допомогою плоскогубців або скористайтеся торцевим ключем для закріплення нарізної болта, якщо клеми акумулятора розташовані збоку. Правильне закріплення акумулятора продовжить термін його роботи, оскільки під час їзди її буде трясти.
4
Підключіть позитивний кабель і затисніть клему за допомогою гайкового ключа. Повторіть ті ж дії з негативним кабелем. Якщо дроти кріпляться до акумулятора зверху, злегка скрутіть їх, щоб полегшити підключення. Закрутіть болт і гайку, розташовані на фіксуючою скобі, до упору. Застосовуючи силу, будьте обережні, щоб не деформувати кріплення. Якщо клеми на акумуляторі розташовані збоку, просто прикрутіть кріплення до основи.
Зверніть увагу
Проводите установку акумулятора в безпечному місці, далеко від рухомих автомобілів, джерел відкритого вогню або іскріння.
Корисна порада
Для виконання даної роботи використовуйте старий одяг і гумові рукавички. Нанесіть на висновки акумулятора автомобільну силіконову змазку, що служить захистом від коррозіі.Проверьте правильність підключення акумулятора, включивши фари автомобіля.