Як зшити рукавиці.

Рукавиці просто незамінні взимку, особливо, якщо на ваших діток напало бажання зліпити сніговика. Тоді ще краще буде, якщо рукавиці НЕ промокнуть. Ось цим ми зараз і займемося: пошиємо непромокальні рукавиці.
Вам знадобиться
  • Непромокальна тканина, утеплювач, білизняний мотузок, швейні приналежності.
Інструкція
1
Для початку слід визначитися, які ж нам потрібні матеріали. Нам буде потрібно для верхнього шару рукавиць будь-яка непромокаючий тканину. Це може бути плащевка, тканина від старого зламаного парасольки або інший матеріал, що володіє такими ж властивостями. Для утеплення рукавиць підійде фліс, фланель, махрова тканина і навіть короткостріжених хутро. Ще нам знадобиться приблизно метр білизняний гумки і нитки.
2
Першим ділом зробимо викрійку. Не лякайтеся, все просто. Потрібно на аркуші паперу описати руки майбутнього власника ексклюзивного зимового аксесуара. Відразу ж відзначимо лінію зап'ястя і додамо з усіх боків по 0,5 см на вільне облягання. Вниз від зап'ястя домальовували ще 3-5 см.
3
Тепер необхідно визначити місце для великого пальця. Для цього зробіть дублікат викрійки.
4
Тепер складіть викрійку рівними частинами на 2 згину в довжину і в ширину. ? Довжина цієї деталі і є великий палець.
5
Розгорнувши викрійку, ви побачите, як тепер просто зробити решту 2 деталі викрійки. Перша - це деталь для 4 пальців + вниз домалювати по відзначеному розміром великий палець і друга - від зап'ястя до лінії згину + домалювати вгору великий палець. Разом повинно вийти 3 деталі: суцільна зовнішня, частина для 4 пальців + великий палець і знизу до великого пальця + великий палець.
6
За цими викрійками робимо деталі внутрішнього утеплювального шару. На зовнішні деталі слід додати по кілька міліметрів в залежності від товщини теплого шару.
7
Тепер окремо зшиваємо деталі зовнішнього та деталі внутрішнього шарів. Потім вкладаємо одна в іншу. Не варто забувати про гумку на зап'ясті. Її поміщаємо між шарами, прикріплюючи стібками. Залишилося з'єднати дві частини. Все рукавиця готова!