Як купити віллу.

Багато забезпечені люди воліють купувати власні будинки замість квартир навіть в елітних житлових комплексах і з поліпшеним плануванням. Дійсно, біля свого будинку безліч переваг - можливість організації на особистій ділянці саду або басейну, а також велика площа житлових приміщень. Але як правильно діяти, щоб купити хорошу віллу ?
Інструкція
1
Оберіть місце, де б ви хотіли купити віллу . Це завіт у тому числі від того, для чого ви купуєте житло. Якщо ви хочете жити там постійно, то необхідно підібрати місце, зручно розташоване для поїздок на роботу і з відповідною інфраструктурою - адже дітям знадобиться школа, а вам - магазіни.Для вілли для відпустки можна вибрати й іншу стану. При цьому врахуйте, що далеко не всі держави надають вільний в'їзд для власників житла. Наприклад, Франція, країна, популярна на ринку елітної нерухомості, зобов'язує всіх іноземних громадян-власників перед поїздкою отримувати візу. За цим документом людина не може жити в країні більше шести місяців на рік.
2
Знайдіть агентство нерухомості, яке надає послуги з купівлі та продажу дорогої нерухомості. Подібну організацію ви можете знайти по рекламних оголошеннях або, що надійніше, за рекомендацією знайомих. Якщо ви збираєтеся купувати нерухомість за кордоном, то краще звертатися в іноземне агентство - у них зазвичай кращий вибір пропозицій по більш розумними цінами.
3
Вибравши агентство, ознайомтеся з його базою пропозицій. Відвідайте кілька будинків, які здалися вам найбільш підходящими. При огляді вілли зверніть увагу не тільки на її зовнішній вигляд, а й на технічний стан - дізнайтеся вік споруди, стан комунікацій. Можна навіть запросити професійного будівельника для консультації, тому що в тому випадку, якщо ви придбаєте житло з прихованими конструктивними дефектами, усунення їх буде довгим і дорогим.
4
При покупці нерухомості в Росії також проконсультуйтеся незалежним юристом. Вілла не повинна бути побудована на землях, що належать до території заповідників або водоохоронній зоні. В іншому випадку вас після покупки можуть змусити знести незаконне будову. При цьому не має значення, що колишній власник в ній уже жив - державні органи просто могли якийсь час не звертати увагу на порушення.
5
Якщо вас все влаштовує, підпишіть договір купівлі-продажу, попередньо уважно його прочитавши. Після виплати всієї вартості та оформлення документів на власність ви станете повноправним власником вілли.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x7CAuv3pv2Q