Як знайти будівельні об'єкти.

Багато будівельних компаній ввели в штатний розклад посаду «менеджера з пошуку будівельних об'єктів» для того, щоб не простоювати без роботи. Як же менеджеру вдається впоратися зі своїми посадовими обов'язками?
Інструкція
1
Оформіть заявку на участь в тендері на будівництво, оголошеному місцевою адміністрацією. Оголошення про тендери публікуються в місцевій пресі, а також в друкованому органі муніципалітету. Однак далеко не всі замовлення на будівництво доходять до моменту виставлення на аукціон, тому буде непогано, якщо у вас є знайомі в адміністрації (Департаменті будівництва або в кадастровій службі).
2
Додайте в ЗМІ та інтернеті оголошення про послуги вашої будівельної компанії. Створіть сайт, на якому викладіть інформацію про компанію, про досвід її роботи на ринку нерухомості, а також статті, присвячені будівництву. Обов'язково відкрийте рубрику «Відгуки», в яких опублікуйте подячні листи і відгуки ваших клієнтів, якщо такі є.
3
Відстежуйте динаміку росту попиту на житло, а також комерційні, промислові та соціально-культурні об'єкти у вашому регіоні. Можливо, ви й самі зможете зробити пропозицію адміністрації або підприємцям, якщо, за вашими розрахунками, у них скоро виникне потреба у зведенні нових будівель (наприклад, у зв'язку зі знесенням аварійного житла або розширенням виробництва).
4
Якщо ви проживаєте в Москві, Санкт-Петербурзі або іншому великому місті Росії, зверніться на сайт http://www.estateline.ru, де публікується інформація про споруджуваних об'єктах і тендерах. Щоб знайти будівельний об'єкт, виберіть зі списків «Вид будівництва», «Регіон», «Район», Тип конструкції »,« Статус об'єкта »необхідні критерії та натисніть кнопку« застосувати ». На цьому сайті ви також зможете знайти інформацію про підготовлювані тендерах або розмістити оголошення про послуги вашої фірми.
5
Жителі Москви, крім цього, можуть для пошуку інформації про будівельні об'єкти і розміщення оголошень звернутися на сайт http://www.topbd.ru, а Санкт-Петербурга - на сторінку http://www.eson.info/objects.
Зараз на ринку будівельних послуг представлена величезна кількість організацій і фірм, що займаються ремонтними та будівельними роботами. Як не помилитися у виборі і не платити двічі за неякісно виконану роботу? Просто знайти хорошу будівельну компанію .
Інструкція
1
Почніть пошук зі збору інформації про ринок будівельних послуг в вашому регіоні, а не дзвоните по першому ліпшому оголошенню. Шанс, що ви зверніться в такому випадку в надійну фірму, невеликий, навіть якщо рекламою цієї компанії заповнені всі ЗМІ і всі стенди в вашому населеному пункті.
2
Складіть список всіх компаній вашого міста чи району. Зверніть увагу на те, що вузька спеціалізація фірми ще не говорить про поганий або хорошій якості надаваних послуг.
3
Складіть кошторис, щоб, згідно зібраним даним, бути в курсі щодо приблизної вартості набору послуг, які вам необхідні.
4
Зверніться в одну з фірм. Відразу поцікавтеся, чи є у будівельній організації ліцензії та дозволи на проведення робіт, які вказані в прайс-листі фірми. Запитайте, як давно вона надає дані послуги. Зрозуміло, організації, які не перший рік працюють у цій сфері послуг, заслуговують більшої довіри, ніж початківці. Якщо будівельники або обробники приїхали з країн Близького Зарубіжжя, сто разів подумайте, перш ніж їх наймати. Крім маси накладних витрат, ви можете бути засмучені низькою якістю їх робіт, принаймні тому, що лише деякі з них мають ліцензію на їх виконання.
5
Попросіть показати книгу відгуків або заздалегідь зверніться в цілях збору інформації про компанії до її колишнім замовникам. Особисто упевніться в якості пророблених робіт, відвідавши один-два об'єкти, які зводила або ремонтувала дана фірма.
6
Дізнайтеся, які матеріали і устаткування зазвичай застосовуються в ході виконання робіт.
7
Якщо вас влаштовує якість послуг, що надаються однією з компаній, перед укладенням договору обговоріть з її представниками наступні пункти: - графік робіт; - обсяг робіт; - поставка матеріалів (Іноді самі замовники забезпечують працівників всім необхідним.); - Можливе перевищення початкового кошторису; - утилізація відходів будівництва.
8
Укладіть договір.