Як налаштувати jimm для Nokia.

Jimm - це мобільний клієнт, що підтримує протокол роботи таких комп'ютерних месенджерів як ICQ і QIP. При налаштуванні цього додатка потрібно враховувати специфіку використовуваного телефону.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку встановіть мобільний клієнт на ваш телефон. Для телефонів Nokia існує два основних варіанти здійснення даного процесу. Скачайте файл jimm.jar з доступного сервісу в інтернеті, використовуючи мобільний браузер. Скористайтеся для цього сайтом http://jimm.org.ru/download.html.
2
Якщо у вас на комп'ютері вже мається даний файл, то встановіть програму Nokia PC Suite. Підключіть телефон до комп'ютера через порт USB за допомогою спеціального кабелю. Виберіть режим роботи мобільного пристрою PC Suite. Відкрийте програму і перейдіть в меню «Установка програм».
3
Вкажіть необхідний jar-файл і натисніть кнопку «Встановити». Вимкніть телефон від комп'ютера і перезавантажте мобільний пристрій. Налаштуйте підключення до інтернету. Перевірте його активність, запустивши доступний мобільний браузер.
4
Активуйте використання даного профілю доступу до GPRS-інтернету для Java-додатків. Перейдіть в меню «Додатки» і відкрийте ваш мобільний клієнт. Перейдіть в меню "Налаштування" і відкрийте підменю «Мережа». В поле «Ім'я сервера» введіть login.icq.com, а в полі «Порт» - 5190. Встановіть тип підключення «Сокет» та активуйте пункт «Підтримувати підключення».
5
В підміню «Налаштування підключення» активуйте наступні пункти: «Безпечний логін», «Асинхронна передача» і «Додаткове підключення». Поверніться в меню "Налаштування" та виберіть підміню «Акаунт». Введіть ваш UIN і пароль. Відкрийте меню «Сповіщення» і виберіть параметри подачі сигналів телефоном.
6
Збережіть настройки, поверніться в головне меню програми Jimm і виберіть пункт «Підключення». Підтвердіть кілька активацію зв'язку з сервером. Для деяких версій телефонів рекомендують відключати функцію збереження історії переписки. Це знижує навантаження на мобільний пристрій, дозволяючи програмі Jimm працювати трохи швидше.