Як в'язати спицями для новонароджених. для новонароджених спицями.

В'язати спицями для дітей досить просто і неймовірно цікаво. Просто необхідно величезне бажання зробити для маленького щось особливе, і тоді все вийде. В'язання для новонароджених приносить особливу радість, так як дає можливість пофантазувати.
Вам знадобиться
  • - підходяща пряжа
  • - спиці
Інструкція
1
Перш за все, необхідно підібрати підходящу схему. Тут допоможуть і журнали, і інтернет. Ми зупинимо свою увагу на дитячому комбінезоне.Теперь настав час придбати матеріал. Для дитячого комбінезона оптимальний варіант - поєднання квіточки з рожевою або блакитний залежно від статі малиша.Начінать в'язання комбінезона потрібно зі штанини. Набираємо на спиці 42 петлі і в'яжемо 6 сантиметрів гумкою. При цьому слід збавляти петлі для скосов в кожному 6-му ряду, тобто 7 разів.
2
Зв'язавши 25 сантиметрів, потрібно петлі відкласти і прийматися за другу штаніну.Продолжаем в'язання перекладом петель на загальну спицю. Прибираємо праворуч і ліворуч по 10 петель (це буде передня планка) .Зв'язатися 46 сантиметрів, знову треба розділити роботу на окремі спиці.
3
Для правої частини переду набираємо 16 петель, при цьому 6 петель закриваються для пройми рукавів. 48 петель - задня частина. Знову закриваються 6 петель. 16 петель - ліва частина переда.Набіраем 34 петлі і вив'язувати їх 6 сантиметрів гумкою. Рукава готови.Пріступаем до каптура. Набираємо 80 петель і в'яжемо гумкою. Відміряємо 10 сантиметрів від краю набору. Набравши по 45 петель з обох сторін, в'яжемо всі 10 сантиметрів. Закриваємо петлі.
4
На правій планці робимо три отвори. Тут будуть застібатися пуговички. Пришиваємо капюшон до вирізу задньої частини. Втачівают рукава і все зшиваємо. Пришиваємо великі гарні пуговіци.Вязаніе спицями для самих маленьких надає простір для творчості і оригінальних ідей. Можна використовувати кольорові орнаменти, контрастні деталі. Побачивши свою крихітку в шикарному комбінезоні, пов'язаному вами власноруч, ви зрозумієте, що трудилися недаремно.
Зверніть увагу
Усі матеріали з в'язання в розділі Схеми в'язання гачком і спицями і звичайно В'язання для новонароджених забезпечені потрібними викрійками, схемами для в'язання візерунків спицями та гачком і відмінним описом російською мовою. Схема з в'язання Костюм спицями для новонароджених проста, можна братися за роботу початківцям любителькам спиць і гачка. Обов'язково подивіться фото Костюм спицями для новонароджених в збільшеному вигляді, якшо по фотографії.
Корисна порада
Костюм для новонародженого, в'язаний спицями. Вік: 0-3 місяці. матеріали. 200 г акрилової пряжі білого кольору, 17 гудзиків і квадратний комірець, спиці № 2,5 і № 3. УЗОРИ. ОПИС РОБОТИ. Задня деталь: На спиці № 2,5 для кожної штанини набрати по 28 петель і зв'язати 3 см гумкою. Продовжити в'язання спицями № 3 візерунком по схемі, рівномірно додавши в виворітного р. 20 п. = 48 п. На висоті 13 см від гумки об'єднати петлі обох штанин, набравши між ними 2 п., І в'язати прямо.